Informace k výjezdu do Mladé Boleslavi

27 srpna 2013 |

Zde najdete pár informacích ohledně výjezdu do Mladé Boleslavi.

Cena cesty Fanklubovým autobusem vyjde při zaplacení do 28.8.2013 170Kč. Zaplatit předem je možné jak hotově po domluvě, tak zasláním na účet. Při zaplacení na místě v den odjezdu potom 200Kč.  Sraz je u fotbalového stadionu v 14:15. Odjezd je naplánován na 14:30.

Lístek na utkání podle informací z mladoboleslavského klubu vyjde na 100Kč. Ovšem ti, kteří pojedou s námi autobusem, mají šanci získat vstupenku za 50Kč.

Nastoupit bude možné také v Lovosicích a v Úštěku.

Autobusem přijedeme přímo k sektoru hostů a po zápase zase hned do autobusu nastoupíme a pojedeme do TP.

Hostující sektor je v Mladé Boleslavi zastřešen, takže určitě nezmokneme. Občerstvení je sice přes mříže, ale hned u sektoru. Nemusíme se tedy spoléhat na to, až k nám občas někdo příjde.  Záchody jsou bohužel TOI TOI…

přihlášky prosím zasílejte na musil@fanklubfkt.cz