Pohár České Pošty

Všechno co vás zajímá
melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od melda » 05. 09. 2014, 10:03

Marky píše:
Grica píše:nesejdeme se zase u stadionu na odjezd?
Ok. Tak se sejdeme po 8. Na stadionu. Reknu to i ostatnim...
Sleduju debatu a tudíž budu těsně po osmé u stadionu - v sobotu mi to jede trošku později, tak mi neujeďte, určitě jedu :)
:ahoj:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Marky » 05. 09. 2014, 13:48

melda píše:
Marky píše:
Grica píše:nesejdeme se zase u stadionu na odjezd?
Ok. Tak se sejdeme po 8. Na stadionu. Reknu to i ostatnim...
Sleduju debatu a tudíž budu těsně po osmé u stadionu - v sobotu mi to jede trošku později, tak mi neujeďte, určitě jedu :)
:ahoj:
Hans tě nabere, viz jiný chlívek. Jede z Bíliny a tak to bude mít při cestě. A jinak bych pro tebe zajel já, jak jsme se domluvili...

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od melda » 06. 09. 2014, 16:03

Dnes krásné pohárové dopoledne - počasí, cesta a výsledek, vše v nejvyšší kvalitě nejteplice , hra by se mohla ještě vylepšit ale proti borcům z nižších soutěží se bojuje a ne hraje ..... kluci dobrý !!!
:ahoj:

Camillos
Příspěvky: 77
Registrován: 10. 07. 2013, 17:35

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Camillos » 06. 09. 2014, 20:57

Ano, a ve středu se dozvíme, kam se podíváme v dalším kole. Věřím, že to bude tentokrát na východ Čech :hello1:
Jinak cesta zpět mně zabrala asi o hodinu víc, trochu ztěžkly nohy, ale po čtvrté jsem byl doma. Každopádně s postupem - suverénním - se jelo příjemně vlaaajka

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Addax » 07. 09. 2014, 00:07

Camillos píše:Ano, a ve středu se dozvíme, kam se podíváme v dalším kole. Věřím, že to bude tentokrát na východ Čech :hello1:
Jinak cesta zpět mně zabrala asi o hodinu víc, trochu ztěžkly nohy, ale po čtvrté jsem byl doma. Každopádně s postupem - suverénním - se jelo příjemně vlaaajka
:palecnahoru: :palecnahoru:

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Addax » 07. 09. 2014, 02:29


melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od melda » 07. 09. 2014, 09:02

Camillos píše:Ano, a ve středu se dozvíme, kam se podíváme v dalším kole. Věřím, že to bude tentokrát na východ Čech :hello1:
Jinak cesta zpět mně zabrala asi o hodinu víc, trochu ztěžkly nohy, ale po čtvrté jsem byl doma. Každopádně s postupem - suverénním - se jelo příjemně vlaaajka
Jsi šikula - všude se s Tebou chlubím - krásný blázen :palecnahoru:
:ahoj:

Camillos
Příspěvky: 77
Registrován: 10. 07. 2013, 17:35

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Camillos » 10. 09. 2014, 20:26

melda píše:
Camillos píše:Ano, a ve středu se dozvíme, kam se podíváme v dalším kole. Věřím, že to bude tentokrát na východ Čech :hello1:
Jinak cesta zpět mně zabrala asi o hodinu víc, trochu ztěžkly nohy, ale po čtvrté jsem byl doma. Každopádně s postupem - suverénním - se jelo příjemně vlaaajka
Jsi šikula - všude se s Tebou chlubím - krásný blázen :palecnahoru:
:ahoj:
Díky:)

No a je to jasné. Na pohár vyrážíme opět do Domažlic, podobně jako před dvěma lety.
Škodaaaa :cry:

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od melda » 10. 09. 2014, 20:32

Kruciš, to je škoda, já úplně zapoměla, že je dneska středa a hrajou ti naši soupeři...tak holt to kafe u Tebe v Pardubicích zase odložíme ;)
:ahoj:

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Addax » 10. 09. 2014, 23:40

melda píše:Kruciš, to je škoda, já úplně zapoměla, že je dneska středa a hrajou ti naši soupeři...tak holt to kafe u Tebe v Pardubicích zase odložíme ;)
:ahoj:
Copak kafe, ale i tu grilovačku na balkoně v paneláku musíme oželet... :ahoj:

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Noymi » 11. 09. 2014, 08:08

Zas to nevyšlo... to už je dva roky po sobě co Pardubice v posledním kole před soubojem s náma vypadli.

Zápasy 4. kola jsou plánovány:

24.9. v Teplicích
8.10. v Domažlicích

Ještě to budou asi posouvat, ono by asi bylo lepší hrát první venku, kde nemaj osvětlení... ať se to stihne ještě za letního času. Čas výkopu znám zatím není.

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od melda » 11. 09. 2014, 09:27

Hm, tak doma to stíhám, ale do Domažlic to vidím nahnuté - 7.10. se vracím z Anglie a noťas sebou mít nebudu, no tak po telefonu ....
:ahoj:

Camillos
Příspěvky: 77
Registrován: 10. 07. 2013, 17:35

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Camillos » 12. 09. 2014, 09:25

Addax píše:
melda píše:Kruciš, to je škoda, já úplně zapoměla, že je dneska středa a hrajou ti naši soupeři...tak holt to kafe u Tebe v Pardubicích zase odložíme ;)
:ahoj:
Copak kafe, ale i tu grilovačku na balkoně v paneláku musíme oželet... :ahoj:
Prej v paneláku :lol: Vždyť jsme byli na zahradě.
No nicméně je to škoda, myslel jsem, že na druhý pokus už to vyjde. Chtěl jsem vám představit místní stadiónek (kde již "trénuje" i Daneček - na hlavním hřišti!), za kterým co tři minuty prosviští vlak :vlna:

Jsem každopádně zvědav na termín, kdy se oba západočeské duely Teplic uskuteční; víkend před domažlickou odvetou se totiž má hrát v Plzni, a jestli to bude zase pátek... :wall:

Ale z pohledu plánovaného postupu asi dobře (tím spíše, že se již hraje na dvě utkání).

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Addax » 13. 09. 2014, 14:03

Camillos píše:
Addax píše:
melda píše:Kruciš, to je škoda, já úplně zapoměla, že je dneska středa a hrajou ti naši soupeři...tak holt to kafe u Tebe v Pardubicích zase odložíme ;)
:ahoj:
Copak kafe, ale i tu grilovačku na balkoně v paneláku musíme oželet... :ahoj:
Prej v paneláku :lol: Vždyť jsme byli na zahradě.
No po 2. na tej zahradě. Ale poprvé? Seděli jsme u vás v obýváku a Tys nosil masíčko z balkónu. :)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Marky » 30. 09. 2014, 16:38

Kdyby někdo chtěl koukat tak tady je stream:
http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/39755-Jisk ... nale-).htm

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Marky » 30. 09. 2014, 17:25

Marky píše:Kdyby někdo chtěl koukat tak tady je stream:
http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/39755-Jisk ... nale-).htm
Akakchane, mohl bys prosím mrknout proč se ten odkaz zobrazuje špatně? že ten konec je oddělenej? Díky

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od melda » 30. 09. 2014, 19:40

Tak si myslím, že jsem klukům pomohla :) - chodím vždy na hřiště u nás "podupat" středový puntík ...před zápasy našich kluků ...dnes jsem se na procházku se psem, jejíž součástí tenhle rituál je, dostala až v půl šesté ..no a koukněte na ty góly, kdy padaly ;) ...to je magie, co ?!?! nejteplice
:ahoj:

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Addax » 30. 09. 2014, 19:53

Marky píše:
Marky píše:Kdyby někdo chtěl koukat tak tady je stream:
http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/39755-Jisk ... nale-).htm
Akakchane, mohl bys prosím mrknout proč se ten odkaz zobrazuje špatně? že ten konec je oddělenej? Díky
Ten odkaz se neotvíral přímo. Musel jsi nejdřív navštívit stránku http://fotbal.tvcom.cz a tam teprve kliknout na zápas. ;)

Uživatelský avatar
AkaKchan
Místní Admin
Příspěvky: 689
Registrován: 09. 05. 2012, 11:36
Bydliště: Regensburg, SRN
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od AkaKchan » 30. 09. 2014, 21:28

Marky píše:
Marky píše:Kdyby někdo chtěl koukat tak tady je stream:
http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/39755-Jisk ... nale-).htm
Akakchane, mohl bys prosím mrknout proč se ten odkaz zobrazuje špatně? že ten konec je oddělenej? Díky

Pro příště. Musí to vypadat takhle, jak jsem ti opravil:

či-li ne takto:

http://www.neconeco.cz

ale:

Kód: Vybrat vše

[url]http://www.neconeco.cz[/url]
(v zápisu textu to potřebuje ty url v hranatý závorce)



to url v hranatý závorce

Kód: Vybrat vše

[url]
znamená "odsuď pocuď" je to odkaz. Ono jak to má v adrese nějaké speciální znaky, v tomto případě je to ta závorka, tak se to phpbb3 fóru (našemu) vůbec, ale vůbec nelíbí. ;) A nejen fóru, ale jinejm systémům na webu. Je to neprofesionální správou těch stránek. normální admin by nikdy nepustil do světa hyperlink se závorkou :kladivo:

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od melda » 13. 10. 2014, 09:03

Kolik se nás sejde zítra na Stínadlech ? Bude to jako přátelák - jen na hlavní, ale snad nás tam pár bude...nebo se mýlím ?
:ahoj:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Marky » 11. 09. 2015, 08:54

Disciplinární komise potrestala klub FC Velké Karlovice + Karolinka peněžitou pokutou ve výši 5.000,- Kč za události v pohárovém utkání s FC FASTAV Zlín.
Disciplinární komise potrestala klub FC FASTAV Zlín, a.s. peněžitou pokutou ve výši 10.000,- Kč za události v pohárovém utkání ve Velkých Karlovicích.
Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s divákem Lubošem Škrobákem, členem FAČR, za napadení jiného diváka v utkání MOL Cupu FC Velké Karlovice + Karolinka – FC FASTAV Zlín, a.s..

Chápu to dobře tak že Zlín potrestali za to že dokopali toho jednoho z těch blbců co jim ukradl vlajku? Ty frajeři ve Fačru si nebrání svůj majetek??? Ty už nevědí co maj trestat tvl...

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Pohár České Pošty

Příspěvek od Noymi » 15. 09. 2015, 21:21

Marky píše:Disciplinární komise potrestala klub FC Velké Karlovice + Karolinka peněžitou pokutou ve výši 5.000,- Kč za události v pohárovém utkání s FC FASTAV Zlín.
Disciplinární komise potrestala klub FC FASTAV Zlín, a.s. peněžitou pokutou ve výši 10.000,- Kč za události v pohárovém utkání ve Velkých Karlovicích.
Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s divákem Lubošem Škrobákem, členem FAČR, za napadení jiného diváka v utkání MOL Cupu FC Velké Karlovice + Karolinka – FC FASTAV Zlín, a.s..

Chápu to dobře tak že Zlín potrestali za to že dokopali toho jednoho z těch blbců co jim ukradl vlajku? Ty frajeři ve Fačru si nebrání svůj majetek??? Ty už nevědí co maj trestat tvl...
Já bych řekl, že pohlíží na bordel v sektoru bez ohledu na to kdo ho zavinil. No a Zlín je prvoligovej, takže dostane pokutu k tomu přiměřenou. 10 tisíc je navíc v jejich rozpočtu mnohem míň, než 5 tisíc pro ten druhej vesnickej.

Stejně si myslím, že při podobných excesech by se mělo hrozit vyhození z poháru příští rok.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů