Fanklub FK Teplice

  • rss

4. ročník fanouškovského turnaje

13 ledna 2017 |

V sobotu 7.1.2017 jsme se zúčastnili již čtvrtého ročníku fanouškovského turnaje v malé kopané. Tentokráte se změnilo místo konání z tradičního Rumburku na Varnsdorf. Obsazení turnaje zůstalo téměř totožné jako v loňském roce. Nově se zúčastnil tým Slovanu Liberec, naopak se omluvil poslední vítěz pražská Dukla.
Po turnaji jsme vyzpovídali fanklubového trenéra Martina.

Martine, jak hodnotíš fanklubový turnaj ve varnsdorfu?
Musím říct, že před turnajem bychom s konečným čtvrtým místem nebyli spokojeni. Po zkušenostech z minulých ročníků jsme chtěli skončit do druhého místa. Vzhledem k průběhu turnaje musím ale říct, že čtvrté místo je dobré umístění. Chtěl bych pochválit hru našeho týmu, oproti minulým ročníkům jsme hráli zase o něco lépe. Vyzdvihnout bych chtěl hlavně kvalitní výkon našeho brankáře. Naopak mne mrzí naše zbytečné chyby v obraně, především v zápase se Spartou, které nás stály body.

Co bys chtěl naopak zlepšit?
Bohužel nám klesla produktivita. Hráči se určitě zlepšují, ale koncovka jim bohužel nevycházela. Je to dáno tím, že se kluci viděli od loňského turnaje podruhé. Chtěli bychom na tom společně s manažerem týmu zapracovat a naplánovat více tréninků a zápasů.

Nejlepší moment turnaje?
Jednoznačně vítězství nad Slavií. A také účast dvou teplických fanoušků v hledišti. Tímto jim chceme poděkovat.

V červnu se poprvé zúčastníme turnaje na Slavii. Jak vidíš naše šance na tomto turnaji?
Pokud se sejdeme ve stejném složení jako dnes, tak věřím že skončíme na bedně!

pohár
více fotek na našem facebooku.

Sdílet

RSS Co se děje na fóru? →

Ankety

V tuto chvíli není hlasování k dispozici.
Pams.eu