Jiskra Domažlice – FK Teplice 0:2

12 listopadu 2012 |

Ve středu 7.11.2012 jsme absolvovali další výjezd a to na pohárové utkání s Domažlicemi. Vzhledem ke vzdálenosti, všednímu dni i počasí nás nebylo mnoho, nakonec se nás na malé tribunce Jiskry Domažlice sešlo dvanáct. Cesta proběhla v pohodě, auty i vlakem, sešli jsme se na náměstí a společně si došli na oběd. Příjemně posilněni jsme se přemístili na stadion a od 14ti hodin fandili našim hochům. Počasí bylo chladné, ale nepršelo a tak jsme „učili“ fandit místní příznivce. Bohužel obecenstvo tvořili převážně školní děti, poučené jak a co mají pokřikovat, takže se naše snaha míjela účinkem. V prvním poločase jsme gól neviděli, v druhé půli díky Aidinovi, který vystřídal, byl stanoven výsledek 2-0.  Zpáteční cesta je vždy únavnější, člověk se nemá již na co těšit, ale tentokrát nás hřálo vítězství a tak jsme probírali život a ukrajovali kilometry k domovům. Všichni doufáme, že stejně dobře naladěni budeme odcházet ze stadionu v neděli po zápase s Libercem.

Zároveň všechny příznivce zveme na poslední výjezd podzimu – příští sobotu vyjíždíme do Prahy na Spartu.