Přehled choreografií fanklubu v sezóně 2012/13

13 června 2013 |

V této sezóně jsme na skoro všechna domácí utkání vytvořili choreo. Ať už to byla kartoniáda, nápisy nebo obrazová prezentace. Přinášíme Vám souhrn za sezónu 2012/2013.
kartoniáda Fanklubu FK Teplice při zápase s Boleslaví

Jako první jsme připravili kartoniádu, která určitě mohla dopadnout lépe, ale na to že to byl náš první pokus, tak si myslím, že to dopadlo dobře.
Vzpomínka na Vlastu Marečka

Utkání s Jabloncem, které vyšlo na dva dny před smutné výročí úmrtí našeho bývalého trenéra Vlasty Marečka. Proto jsme toto choreo pojali jako vzpomínku na něj.

Věříme ve Ščasné časy

Před utkáním s Jihlavou se vyměnil trenér. Lukáš Přerost už nebyl hlavním koučem a nahradil ho Zdeněk Ščasný.

Naše srdce bijí pro Teplice

Potom přišlo na řadu utkání se Sigmou Olomouc.

Spolu to zvládneme!

Poslední podzimní utkání a touha po lepším jaru .

cesta správným směrem

V prvním jarním zápase jsme nasměřovali tým tím správným směrem.

Hrajte chlapci od podlahy...

Jediné letošní venkovní choreo jsme si připravili do Příbrami.

Teplický dres

Domácí utkání se Slováckem a teplický dres.
žlutomodré srdce

Utkání se Slavií.

boxerky

Budějovice. Předpověď se vyplnila a rozdrtili jsme je 4:0.

Choreo na zápas FTK-Baník40-ti leté výročí stadionujste naše hvězdy

Na Ostravu jsme toho měli vytvořené víc. Slavili jsme 40-ti leté výročí našeho stadionu, použili jsme i choreo které nám na Hradec bohužel zmoklo a poslali vzkaz Aidinovi s Admirem.

To není ruka boží, to je ruka Romana

konfety v sektoru 34Na posledním domácím zápase jsme v Ivánkovském stylu vyjádřili, co si myslíme o stavu našich rozhodčích.