Rumburk 2016

2 února 2016 |

V sobotu 30.1. jsme se zúčastnili již třetího ročníku turnaje fanklubů v malé kopané v Rumburku. Jelikož turnaj začínal v 9 hodin ráno, tak jsme z Teplic vyráželi již v půl 7. Letos byl turnaj přemístěn do zimního stadionu v Rumburku a když jsme dorazili, v hale byla opravdu zima. Šatny byly ale vytopené, tak jsme se převlékli do dresů a turnaj mohl začít.

hala
V prvním zápase jsme narazili na Příbram. Začátek zápasu byl z naší strany pomalejší a chvíli trvalo, než jsme se dostali do tempa, ale pak byl zápas v naší režii a Příbram jsme k ničemu nepouštěli. Mnoho našich šancí zůstalo neproměněno a tak jsme zvítězili gólem našeho kapitána Jirky Kudži.
Druhým soupeřem byla Slavia Praha. Ta se dostala 2x do vedení, ale pokaždé jsme dokázali srovnat. O naše góly se postarali střelci Tomáš Zamazal a Jirka Kudža. Ti se pak postarali o všechny naše góly na turnaji. Když pak několik vteřin před koncem skončila naše střela na tyči, body se dělily.
Napotřetí jsme se postavili Bohemians 1905 a přišla naše první prohra. Zápas skončil 2:3, ale ani v tomhle utkání jsme nebyli bez šancí na vítězství. Ale tentokrát to nevyšlo. Góly si kluci rozdělili. Jirka 1, Tomáš 1.

Po třetím zápase jsme měli hodinu a půl čas na oběd a tak jsme vyrazili do města. Posilnili jsme se pizzou a dobrým pivem a vrátili jsme se zpět na stadion.
Tam nás čekala Sparta. Zápas s ní, byl naším nejpovedenějším. Byli jsme lepší od začátku do konce. Prostě jsme je sfoukli jak svíčku.

V posledním zápase nás čekala Dukla Praha. Tento zápas byl zároveň i poslední na turnaji a díky ostatním výsledkům obě mužstva hrála o první místo. Musíme sportovně uznat že Dukla byla lepší a vyhrála zaslouženě. A my jsme nakonec obsadili čtvrté místo. Odjížděli jsme spokojeni s hrou a natěšení na další ročník.

na benzínce
vlajka