Střelecké trápení v Rumburku aneb na příští ročník hledáme kanonýra

7 února 2015 |

Dnes jsme se již podruhé zúčastnili turnaje Fanklubů v Rumburku. Počet týmů se oproti loňsku zvýšil na 8 a tudíž se turnaj rozdělil v základní části, oproti loňskému systému každý s každým, na dvě skupiny. My jsme byli ve skupině s týmy Blue/White 1902 FK Mladá Boleslav, Fanklub FK Dukla Praha a FanClub Sparta Praha I.

Druhá skupina byla ve složení: FanClub Sparta Praha II, Fanklub SK Slavia Praha, Fanklub Bohemians 1905 a Fanklub 1. FK Příbram.
K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Mladé Boleslavi a i přesto, že jsme nepodcenili předzápasové rozcvičení ani poradu, jsme dostali brzký gól.
Hans se rozcvičuje

předzápasová porada
Ten se ukázal být jako zlomový, protože zbytek zápasu byl vyrovnaný a utkání skončilo naší prohrou 0:1.
Druhý zápas proti pozdějšímu vítězi turnaje Sparta I. jsme prohráli s celkovým skóre 0:2.
5

6
Branku jsme nevstřelili ani v posledním zápase základní skupiny – Fanklub FK Teplice – Fanklub Dukla Praha (0:1) a tím jsme skončili na nelichotivém posledním místě.

7
Střeleckou smůlu protrhla až v zápase o sedmé místo Denisa Dražanová. Ta byla vyhlášena jako nejlepší hráč/hráčka turnaje. Ale ani to nestačilo k výhře a s Bohemians jsme prohráli 1:3.

9

17 10 11
Do příštího ročníku turnaje věříme, že se nám podaří vychovat v našich řadách kanonýra a rozvlníme síť soupeřů vícekrát.
Děkujeme organizátorům za pozvání a příští rok rádi přijedeme znovu.