Výjezd fanklubu do Nossenu

7 července 2013 |

Nossen, BRD, 6.7.2013: Chemnitz FC – FK Teplice 1:2

Členové fanklubu FKT se rozhodli podpořit žlutomodré v rámci jejich letní přípravy, kterou sice absolvovali v Modré u Děčína, avšak na tento zápas si vyjeli do Německa. Fanklub jel za nimi v počtu sedmi osob ve dvou autech. V rámci příjemného výletu za hezkého počasí jsme byli zvědavi, jak se v tomto zápase představí všechny tři letní posily – Nivaldo, Krob a Salami. Z nich se nám nejvíce zamlouval Nivaldo, zejména v I. poločase. Z ostatních hráčů – podržel nás Grigar, který zabránil několika gólovkám ke změně skóre a hodně se snažil přesvědčit (nejspíš hlavně trenéra Ščasného) o svých kvalitách Vůch. Hra našeho celku nebyla tak ucelená a pohledná, jako v Modré v utkání s Kaprovo Bohemkou, ale viděli jsme nakonec obrat ve II. půli a zvrácení nepříznivého výsledku v náš prospěch. Na hráčích se projevil fyzický drill z přípravy a navíc jejich německý soupeř “přátelské” utkání pojal, jak kdyby jim šlo o kejhák a někdo jim slíbil za výhru státní doživotní rentu. Ano, souboje byly často takříkajíc o hubu.

Po zápase jsme se prošli na místní hrad, ze kterého je žánrová ukázka v tomto videu: >>>

Fotogalerie z výjezdu je zde: >>>

A taky zde od místního fotografa: >>>

foto 007