Výjezd Fanklubu na Slovácko

28 srpna 2012 |

1.FC Slovácko – FK Teplice 2:1

A je tu sobota 25.8.2012 a Fanklub pořádá v krátké době další výjezd na Moravu – tentokrát na Slovácko. Dohodli jsme se, že tentokrát to pojmeme i jako výlet a proto jsme se sešli ji na teplickém nádraží již v 6,30 a v počtu šesti fandů vyrážíme směrem na východ naší republiky. Ve vlaku jsme se všichni vešli do jednoho kupé a tak při hovorech o všem možném cesta příjemně uběhla a v jedenáct jsme byli v Brně. Zde jsme si udělali první zastávku, prošli se po městě, okoukli letité mumie a pak pokračovali již přímo do Uherského Hradiště. Dobrou náladu jsme podpořili pozdním obědem v hospůdce na jednom z náměstí v tomto městečku. Tady se k nám připojil poslední ze statečných, který dojel z Prahy – bylo nás již sedm! Někteří z nás již zde na fotbale byli a tak jsme bez problémů dorazili na stadion a přidělenou “klec” pro hosty jsme vyzdobili vlajkami. Setkali jsme se tu i s fandy s Přerova, navíc dorazili dva mladí lidé které dosud neznáme, ale byli i na zápase s Brnem a tak nás bylo dohromady o jedno víc než našich hráčů na ploše. Průběh zápasu byl jako na houpačce, radost z gólu v první půli byla veliká, ale bohužel netrvala dostatečně dlouho – v druhé půli naši zapomněli na začátku hrát a na konci již vyrovnat nestačili, prostě ze stadionu jsme odcházeli smutní a bez bodů. Čekala nás cesta na nádraží, která byla bohužel ještě smutnější než jsme čekali, ale o tom na jiném místě. Nakonec jsme se odjezdu vlaku ve zdraví dočkali a přiznám se, že hodně rádi tohle město opouštěli a vraceli se zpět na západ – do civilizovanějších končin. Jediné spojení domů nám bohužel nabízelo jen celonoční cestování a tak jsme si čekání kolem půlnoci na další vlak zpestřili noční procházkou po Olomouci – zajímavé město i v nočním osvětlení. A ráno – po 24 hodinách jsme se konečně dostali zpět do Teplic, unavení, ale jak prohlásil jeden z účastníků : ” nevím co by se nám muselo stát, abychom byli smutní”, jsme se rozešli každý ke svým běžným povinnostem.

Příště AHOJ a snad ve větším počtu.