Výjezd na Duklu

20 července 2012 |

Dovoluji si Vás pozvat na 3. kolo Gambrinus ligy. Po úvodním domácím zápase s Mladou Boleslaví nás čekají dvě utkání na hřištích soupeřů. Prvním týmem je Zbrojovka Brno a tím druhým je Dukla Praha.

Zápas s Duklou by se měl odehrát v pátek 10.8.2012 od 18:00 hod. Tentokrát už na stadionu Na Julisce.

Minulý ročník totiž Dukla odehrála náš vzájemný zápas na Strahově.

Cena pro člena: 130 kč

Pro nečlena: 180 kč

Odjezd: 10.8.2012 od Stínadel v 15:30. Příjezd do Teplic je naplánován okolo 22:00 hod. I tento výjezd se samozřejmě počítá do soutěže o nejvěrnějšího fanouška.

Ceny jsou stejné pro jakékoliv nástupní místo na trase. Cena zahrnuje dopravu tam, zpět a pro člena fanklubu i vstupenku na utkání.

Svou závaznou přihlášku nahlaste prosím na obvyklých místech, tj. na foru Fanklubu, Facebooku nebo emailem na: musil@fanklubfkt.cz

Juliska