Co mě to bude stát?

24 února 2017 |

Členské příspěvky na sezónu 2015/2016.

Výše příspěvků zůstává stále stejná 500 Kč.

I v této sezóně zůstane zachován bonus pro členy v podobě lístků na venkovní utkání zdarma.

Letos máme po dohodě s FK Teplice, slevu na permanentní vstupenky na domácí ligové a pohárové zápasy. Pro muže to znamená slevu oproti normální ceně 200 Kč a pro ženy 100Kč. Zůstane tak zachován 50% bonus pro ženy z celkové ceny. Výhodou, i když ne finanční je jistě větší informovanost o dění a zajímavostech z klubu.

Z vybraných peněz pak platíme webové stránky, doplácíme autobus (bohužel ne vždy se autobus dostatečně zaplní), kupujeme lístky na venkovní zápasy, děláme choreografie (vlajky, balónky, papírové prezentace) a také samolepky.

V minulé sezóně jsme zaznamenali určitý vzestup v našich řadách a doufáme, že tomu bude i nadále.

• Fanklubový hráč utkání —
    Souhrn přízně fandů za sezonu 2016 - 2017....Bylo rozděleno celkem 178 hlasů ve všech kolech, což je bohužel pouhopouhých 5,9 fandy na kolo , doufám, že nové rozšíření to změní.Nejoblíbenějším hráčem je s převahou Martin Fillo, získal celkem 29 hlasů a byl 7x první v jednotlivých kolech (23 bodů).Vítězové jednotlivých kol:7x - 23 bodů... Fillo3x […]
  • Fanklubový hráč utkání —
    30. kolo .......27. 5. 2017Teplice - Dukla .......................vítěz: Tomáš GrigarHlasovalo 6 fandů.5 - Grigar1 - Král
  • Ostatní —
    Marky píše:Meldo, vše nejlepší k svátku. ;-) Děkuju za přání, jsem ráda že jsi nezapoměl
  • Fanklubový hráč utkání —
    29. kolo .... 20.5.2017Jablonec - Teplice .................vítěz : Tomáš GrigarHlasovalo 7 fandů.4 - Grigar3 - Jeřábek
  • Ostatní —
    Meldo, vše nejlepší k svátku. ;-)

Speciální rubrika:

Jak se vám líbí nová podoba webu?

Prohlédnout výsledky