Fanklubový hráč utkání - Boleslav-FKT - 14.10.217

jen ke čtení
Zamčeno

Kdo byl nej?

J. Diviš
0
Žádná hlasování
T. Vondrášek
1
25%
M. Jeřábek
0
Žádná hlasování
A. Šušnjar
0
Žádná hlasování
J. Krob
0
Žádná hlasování
M. Fillo
0
Žádná hlasování
A. Král
3
75%
M. Červenka
0
Žádná hlasování
D. Trubač
0
Žádná hlasování
S. Soungole
0
Žádná hlasování
T. Kučera
0
Žádná hlasování
A. Hyčka
0
Žádná hlasování
J. Vošahlík
0
Žádná hlasování
D. Vaněček
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 4

Uživatelský avatar
AkaKchan
Místní Admin
Příspěvky: 689
Registrován: 09. 05. 2012, 11:36
Bydliště: Regensburg, SRN
Kontaktovat uživatele:

Fanklubový hráč utkání - Boleslav-FKT - 14.10.217

Příspěvek od AkaKchan » 14. 10. 2017, 19:00

*********Hlasujte*********Hlasujte*********Hlasujte********

Komentáře si nechám pro sebe. By mě kleplo jen o tom přemýšlet. A nejhorší je že jsme ani neprohráli. To bude samé hodnocení, a tohle nešlo tamto nešlo...ale jinak dobrý jedeme dál. Sebereflexe 0. Vsadíme se?

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Fanklubový hráč utkání - Boleslav-FKT - 14.10.217

Příspěvek od hans85 » 15. 10. 2017, 19:06

Tak já měl dilema koho dnes dát. Nebylo to ovšem proto, že náš výkon byl špatný, ale proto, že opět skvěle zahrál Hyčka a také Král, ke kterému se nakonec přikláním. Jen tak dál.
První poločas byl z naší strany tragedie a díky bohu za vlastní gól MLB. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez Trubače - otázka pro trenéra, jestli byl tak špatnej (na hřišti byli i horší) a nebo jestli to chtěl už ubránit a odkopat remízu. Jako první šanci v druhém poločasu skórovat jsme měli my a bohužel to nevyšlo, ale vyšlo oklepané "nedáš, dostaneš". Celkově byl druhý poločas lepší a byl také bohatší na gólové příležitosti na obou stranách. Od cca. 72 minuty jsme začali MLB tlačit a myslím si, že zaslouženě jsme nakonec vyrovnali.

Poznámka k brankáři (brankářské dvojici) - Proč? starý vyčpělý a průměrný brankáři. Proč se nedala šance Němečkovi jak dvojce? Diviš mi přijde neslanej nemastnej. Včera teda dvakrát podržel tým, hlavně samostatném úniku GolGola. Ovšem jinak mi přijde, že nechytá nic navíc.

V sobotu musí být povinné 3 body doma s Karvinou.

Menší sumarizace po třetině ligy. 10 zápasů - 13 bodů a pasivní skóre. Pro mě velkej propadák, když nedokážeme z možných 30 bodů, uválčit aspoň (čti při nejmenším) polovinu. Naše liga stále upadá, hlavně ať mi nikdo neříká, že liga je vyrovnaná a každej může porazit každého.

Velkým zklamáním je pro mě po celý dosavadní podzim Fillous. Ten je marnej až se na to nedá dívat. Ne že by se nesnažil a nebo neběhal, ale fotbalově se trápí.

Vzhůru k lepším zítřkům:-) Sportu Zdar, fotbalu zvláště.

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Fanklubový hráč utkání - Boleslav-FKT - 14.10.217

Příspěvek od melda » 19. 10. 2017, 10:40

Končím hlasování.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů