Pel-mel

Všechno co vás zajímá
Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pel-mel

Příspěvek od Marky » 29. 01. 2015, 15:29

melda píše:No nazdar, to to začíná ...tys byl v jiném stavu :lol: ... škoda, že nevyšla ta Pirna - už je Nikolka v pořádku ? Naše "pinďata" si to kolem svátků předávali a nakonec jsem vydala "zákaz shromažďování" napadx , protože to by byli s nudlí ještě teď ....
:ahoj:
Ju. Nikolka už je zdravá. Diky.

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pel-mel

Příspěvek od melda » 13. 02. 2015, 11:44

Tak kolik se nás sejde zítra na Stínadlech ?
:ahoj:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pel-mel

Příspěvek od Marky » 13. 02. 2015, 18:50

melda píše:Tak kolik se nás sejde zítra na Stínadlech ?
:ahoj:
Já budu :hello1:
A kolik Nás bude večer u petersika?

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pel-mel

Příspěvek od melda » 18. 02. 2015, 10:36

I když to vypadá, podle příspěvků na našem fóru, že se nás dění v klubu netýká, není tomu tak, hlavní diskuse probíhá na části jen pro členy fanklubu - s konečným stanoviskem vás seznámíme po čtvrteční tiskovce......
:ahoj:

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pel-mel

Příspěvek od melda » 20. 02. 2015, 10:31

Tak je po tiskovce, jejíž průběh si tu můžete přečíst v jiném "chlívku" - děkuju Kozle, je také po schůzce s vedením na kterou jsme byli hned včera pozváni, ale nic nového oproti tiskovce jsme se nedozvěděli, bohužel... Dohadům a spekulacím dál zůstává neomezený prostor, vedení se zaštiťuje mlčením, protože nemá důkazy !?! a nechce nikoho špinit, odchod PH je stavěn jako jeho příspěvek k uklidnění situace v klubu, což mi vadí vzhledem k časové lince, ale pro vedení je vyřešením situace.
Nový trenér tu taky je a tak "operativně" vyřešili nastalý stav, nějak mi chybí sebereflexe, že kdyby jednali před časem a nenechávali záležitost "vyhnít" nemuselo k ní dojít.
O pravdě, které bychom se chtěli my, co nemáme informace, chtěli dobrat, si můžeme nechat jen zdát,
"na lodi panuje dobrá nálada a jedeme dál".....
:ahoj:

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Pel-mel

Příspěvek od Noymi » 20. 02. 2015, 10:34

melda píše: "na lodi panuje dobrá nálada a jedeme dál".....
:ahoj:
Snad to bude platit i zítra večer... :ahoj:

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Pel-mel

Příspěvek od Kozel » 20. 02. 2015, 10:58

melda píše:Tak je po tiskovce, jejíž průběh si tu můžete přečíst v jiném "chlívku" - děkuju Kozle, je také po schůzce s vedením na kterou jsme byli hned včera pozváni, ale nic nového oproti tiskovce jsme se nedozvěděli, bohužel... Dohadům a spekulacím dál zůstává neomezený prostor, vedení se zaštiťuje mlčením, protože nemá důkazy !?! a nechce nikoho špinit, odchod PH je stavěn jako jeho příspěvek k uklidnění situace v klubu, což mi vadí vzhledem k časové lince, ale pro vedení je vyřešením situace.
Nový trenér tu taky je a tak "operativně" vyřešili nastalý stav, nějak mi chybí sebereflexe, že kdyby jednali před časem a nenechávali záležitost "vyhnít" nemuselo k ní dojít.
O pravdě, které bychom se chtěli my, co nemáme informace, chtěli dobrat, si můžeme nechat jen zdát,
"na lodi panuje dobrá nálada a jedeme dál".....
:ahoj:
Jak říkal Šedlbauer na závěr: Bylo toho hodně. Takže zůstaňme u toho, protože časem veselé historky jsou v téhle chvíli na prokurátora. Ještě bych vyzdvihl úlohu Zdeňka Ščasného jak táhl klub v době po smrti pana Hrdličky, na to bychom při hodnocení jeho osoby neměli zapomenout, teď nemyslím vděk, ale rozhodnost, smysl pro odpovědnost a samostatné rozhodování a improvizace, jako jeho vlastnosti.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pel-mel

Příspěvek od Addax » 20. 02. 2015, 15:06

melda píše:Tak je po tiskovce, jejíž průběh si tu můžete přečíst v jiném "chlívku" - děkuju Kozle, je také po schůzce s vedením na kterou jsme byli hned včera pozváni, ale nic nového oproti tiskovce jsme se nedozvěděli, bohužel... Dohadům a spekulacím dál zůstává neomezený prostor, vedení se zaštiťuje mlčením, protože nemá důkazy !?! a nechce nikoho špinit, odchod PH je stavěn jako jeho příspěvek k uklidnění situace v klubu, což mi vadí vzhledem k časové lince, ale pro vedení je vyřešením situace.
Nový trenér tu taky je a tak "operativně" vyřešili nastalý stav, nějak mi chybí sebereflexe, že kdyby jednali před časem a nenechávali záležitost "vyhnít" nemuselo k ní dojít.
O pravdě, které bychom se chtěli my, co nemáme informace, chtěli dobrat, si můžeme nechat jen zdát,
"na lodi panuje dobrá nálada a jedeme dál".....
:ahoj:
jj, podobně jsem to také vyjádřil už jinde.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pel-mel

Příspěvek od Addax » 20. 02. 2015, 15:07

Kozel píše:Ještě bych vyzdvihl úlohu Zdeňka Ščasného jak táhl klub v době po smrti pana Hrdličky, na to bychom při hodnocení jeho osoby neměli zapomenout, teď nemyslím vděk, ale rozhodnost, smysl pro odpovědnost a samostatné rozhodování a improvizace, jako jeho vlastnosti.
ano

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pel-mel

Příspěvek od melda » 19. 03. 2015, 10:44

Všem Josefům, Pepíkům, Jožinům, Pepkům atd. ;) , přeju krásný den a vše jen nej ..... obejjjmuti
:ahoj:

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Pel-mel

Příspěvek od Kozel » 20. 03. 2015, 09:09

melda píše:Všem Josefům, Pepíkům, Jožinům, Pepkům atd. ;) , přeju krásný den a vše jen nej ..... obejjjmuti
:ahoj:
Díky, povedlo se! Noční obloha bez měsíce plná hvězd a dnes i já budu mít tříčtvrteční zatmění.
piiivo

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Pel-mel

Příspěvek od hans85 » 19. 07. 2015, 12:16

Tak ode dneška se přesouvám výhradně sem, protože ta parta debilů a chytrolínů, co jsou na sklářích mi už dlouhodobě pije krev. A nemá cenu abych se rozčlioval nad typem lidí jako je Jirka atd. Je to totální nýmand, který má jen a jen svou pravdu.

Martas
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 381
Registrován: 01. 02. 2013, 00:08

Re: Pel-mel

Příspěvek od Martas » 19. 07. 2015, 20:31

hans85 píše:Tak ode dneška se přesouvám výhradně sem, protože ta parta debilů a chytrolínů, co jsou na sklářích mi už dlouhodobě pije krev. A nemá cenu abych se rozčlioval nad typem lidí jako je Jirka atd. Je to totální nýmand, který má jen a jen svou pravdu.
Ale že ti to trvalo chechot
Přesně kvůli takovým lidem, jako jsou na sklářích (s výjimkou těch pár jako Melda atd.), nikdy nevytvoříme na českých stadionech podobnou atmosféru, jako je v Německu. A že jsme včera byli svědky krásného příkladu (kromě těch dýmů a naháče)

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pel-mel

Příspěvek od melda » 19. 07. 2015, 20:50

hans85 píše:Tak ode dneška se přesouvám výhradně sem, protože ta parta debilů a chytrolínů, co jsou na sklářích mi už dlouhodobě pije krev. A nemá cenu abych se rozčlioval nad typem lidí jako je Jirka atd. Je to totální nýmand, který má jen a jen svou pravdu.
Nenech pošetilost cloumat svým majestátem - tohle pořekadlo mi vždycky říkávala moje prima vedoucí, když jsem se rozčilovala nad lidskou blbostí ;) a je pravda, že měla téměř vždy pravdu - proti blbosti se ale musí bojovat pořád a je to boj s větrnými mlýny a navždy ;) , jen s věkem se člověk stává "míň nasírací" :lol:
:ahoj:

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Pel-mel

Příspěvek od Kozel » 20. 07. 2015, 10:03

Jenže ty jsi, Hanzi, taky pěkná guma. Vyšleš urážlivej výkřik, holou větu, a stejně je z obsahu poznat, že skláře kontinuálně nečteš a jseš mimo mísu, protože reaguješ na píčovinu, která v kontextu celého fóra znamená úplně něco jiného, než, co se rozsvítilo v tvojí hlavě.

Jirka třeba 17.7. napsal: No, bude to zajímavá sezóna plná výzev. I když tady už tradičně špačkuju, těším se asi víc než loni. Já totiž výzvy rád, když už není vyhnutí, tak hrr do nich!

Když se ti nelíbí, co se na sklářích semele, tak to vyvaž argumenty v diskuzi, vždyť tam píšou kolikrát děti a má to hlavu i patu. Já to fórum považuju i za dobrý katalizátor negativních emocí. Člověk se tam po zápase vyčvaňhá a od středy se zase začíná těšit na fotbal. Stejně je to tam za tejden všechno jak zahrnutý buldozerem, starší věci nikdo nečte a vše se cyklicky opakuje. Už na to přišli Doyen, Petřík, Pannoniax, Addax, Paris a příjdou i další, kteří si to časem přeberou a dostanou se do obrazu. Jako druhotný zdroj informací skláři fungujou do určitý míry, takže jako základní škola pro diváka, kterej chce proniknout do tématiky FKT jsou neocenitejní. Kdo se prokouše po pár letech na vyšší level, musí vše brát s nadhledem.

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Pel-mel

Příspěvek od hans85 » 20. 07. 2015, 10:54

Kozel píše:Jenže ty jsi, Hanzi, taky pěkná guma. Vyšleš urážlivej výkřik, holou větu, a stejně je z obsahu poznat, že skláře kontinuálně nečteš a jseš mimo mísu, protože reaguješ na píčovinu, která v kontextu celého fóra znamená úplně něco jiného, než, co se rozsvítilo v tvojí hlavě.

Jirka třeba 17.7. napsal: No, bude to zajímavá sezóna plná výzev. I když tady už tradičně špačkuju, těším se asi víc než loni. Já totiž výzvy rád, když už není vyhnutí, tak hrr do nich!

Když se ti nelíbí, co se na sklářích semele, tak to vyvaž argumenty v diskuzi, vždyť tam píšou kolikrát děti a má to hlavu i patu. Já to fórum považuju i za dobrý katalizátor negativních emocí. Člověk se tam po zápase vyčvaňhá a od středy se zase začíná těšit na fotbal. Stejně je to tam za tejden všechno jak zahrnutý buldozerem, starší věci nikdo nečte a vše se cyklicky opakuje. Už na to přišli Doyen, Petřík, Pannoniax, Addax, Paris a příjdou i další, kteří si to časem přeberou a dostanou se do obrazu. Jako druhotný zdroj informací skláři fungujou do určitý míry, takže jako základní škola pro diváka, kterej chce proniknout do tématiky FKT jsou neocenitejní. Kdo se prokouše po pár letech na vyšší level, musí vše brát s nadhledem.
Jenže já prostě nesnáším nespravedlnost a taky lidskou blbost a to tam někteří ukazují pořád. Věř mi, že už několikrát jsem chtěl reagovat, ale pak to radši smažu a říkám si, že to nemám zapotřebí. Ale tentokrát to Jirka fakt přestřelil (nehledě na to, co napsal 17.72015 - dle Tebe, to je mi šumák)on který bojkotuje zápasy, když se nedaří.(minulou sezonu myslím, že dokonce ani nechodil a veřejně to psal na sklářích) A teď bude moralizovat teplické fanoušky, že nepřišli na generálku? Tak to asi nemá všech pět pohromadě. Mě by hanba fackovala se takhle zachovat, prostě ten člověk nemá soudnost. A to stejný je s tím občerstvením. Nemám rád když si někdo neumí najít informace a nebo o tom nic neví a jenom kritizuje. FK Teplice si prostě nemůžou vybrat kdo jim na stadioně bude zařizovat občerstvení. Na to je AGC a jejich VŘ a Teplice se pouze podřídí, ale to ty vygumovaný hlavy na sklářích vůbec netuší, ale furt budou kafrat. 75% příspěvků na sklářích je úplně mimo mísu. Prostě jsou nejchytřejší všechno ví a všude byli. Jestli já jsem guma to nevím, to musí posoudit ostatní a ano jedná impulzivně:-)

Uživatelský avatar
Jan Janek
Trojnásobný vítěz Tipovačky
Příspěvky: 321
Registrován: 17. 05. 2012, 16:23
Bydliště: Dobříč

Re: Pel-mel

Příspěvek od Jan Janek » 24. 07. 2015, 23:48

hans85 píše:.....
Jenže já prostě nesnáším....
Zdar !
Já kolikrát po přečtení taky.
Na druhou stranu ale nic mi nebrání si podržet svůj názor a zároveň respektovat i názor byť naprosto odlišný. Navíc Tebou citovaný Jirka ve své naprosto velké většině své obvyklé kritiky dokáže rejpnout tam kde to v klubu vážně hoří - druhá věc je že za posledních pár sezón by měl umět i vypíchnout pár pozitiv a občasnou tu malou radost které bychom si všichni přáli mnohem víc...
Nicméně i tak to je jeho názor a nehodlám jej jako Ty šmahem odsuzovat jen proto, že vidí a hlavně chce vidět Teplice někde jinde než byly posledních pár let...

PS: Když jedu na fotbal, chci vidět fotbal. Ostatní věci jak bufet jsou mi u pozadí. Nicméně pokud to funguje tak jak to teď při oslavách fungovalo, nebudu a ani nechci zpětně zjišťovat kdo za co a jak může - toto pozdní zjištění pro mě není žádným zadostiučiněním za tvrdnutí ve frontě na obyč nealko pro děti, kvůli které příjdu o kus toho proč na stadion s dětmi jdu...

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Pel-mel

Příspěvek od hans85 » 25. 07. 2015, 09:54

Jan Janek píše:
hans85 píše:.....
Jenže já prostě nesnáším....
Zdar !
Já kolikrát po přečtení taky.
Na druhou stranu ale nic mi nebrání si podržet svůj názor a zároveň respektovat i názor byť naprosto odlišný. Navíc Tebou citovaný Jirka ve své naprosto velké většině své obvyklé kritiky dokáže rejpnout tam kde to v klubu vážně hoří - druhá věc je že za posledních pár sezón by měl umět i vypíchnout pár pozitiv a občasnou tu malou radost které bychom si všichni přáli mnohem víc...
Nicméně i tak to je jeho názor a nehodlám jej jako Ty šmahem odsuzovat jen proto, že vidí a hlavně chce vidět Teplice někde jinde než byly posledních pár let...

PS: Když jedu na fotbal, chci vidět fotbal. Ostatní věci jak bufet jsou mi u pozadí. Nicméně pokud to funguje tak jak to teď při oslavách fungovalo, nebudu a ani nechci zpětně zjišťovat kdo za co a jak může - toto pozdní zjištění pro mě není žádným zadostiučiněním za tvrdnutí ve frontě na obyč nealko pro děti, kvůli které příjdu o kus toho proč na stadion s dětmi jdu...
Já nikomu jeho názor neberu. Samozřejmě, že Jirka má diametrálně odlišné názory než já a to je dobře jinak by byla na světě nuda, kdyby se všichni na všem shodli. Ale mě nešlo primárně o názory a to už jsme tu psal. Šlo mi o soudnost, která dneska lidem prostě chybí. Prostě člověk, který na sklářích píše, že nebude chodit na Teplice protože hrají tak a tak, ok chápu, každej prostě není do toho na 100% zažranej. Ale aby ten stejnej člověk si pak dovolil moralizovat, že bylo málo diváků na generálku - nevím asi tu nesoudnost v tom vidím jenom já. Tak se teda omlouvám a nebojte na sklářích už reagovat nebudu hlavně ne na Jirku. Zdravím všechny Tepličáky a těším se na začátek ligy a doufám, že tenhle ročník bude v něčem jiný:-)

P.S. k bufetu - když jdeš k doktorovi chceš odstranit jenom bolest a nebo příčinu bolesti?

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Pel-mel

Příspěvek od hans85 » 26. 07. 2015, 11:58

Nezlobte se na me ale to co ted probiha na sklarich ta hysterie...Opravdu by se to mihlo prejmenovat na www.nemamesoudnoust.cz. chechot

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pel-mel

Příspěvek od melda » 26. 07. 2015, 14:17

Jo, jo - taky jsem načuřená, navíc to mám i doma - včera jsme se zhádali ještě po cestě v autě, dneska s dědkem nemluvím ;) , ale s tím nic nenaděláš - neudržela jsem se a na Skláře napsala, jenže tam chybí to fandovské nadšení - tam je to samý Mirek Dušín a trenér v jednom, taky mě to štve - snad to příští sobotu bude lepší ....... vlaaajka
:ahoj:

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Pel-mel

Příspěvek od hans85 » 26. 07. 2015, 17:45

melda píše:Jo, jo - taky jsem načuřená, navíc to mám i doma - včera jsme se zhádali ještě po cestě v autě, dneska s dědkem nemluvím ;) , ale s tím nic nenaděláš - neudržela jsem se a na Skláře napsala, jenže tam chybí to fandovské nadšení - tam je to samý Mirek Dušín a trenér v jednom, taky mě to štve - snad to příští sobotu bude lepší ....... vlaaajka
:ahoj:
Jsem rád, že v tom nejsem sám:-) Snad bude doma brzy zase vše OK:-)

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pel-mel

Příspěvek od melda » 26. 07. 2015, 18:58

hans85 píše:
melda píše:Jo, jo - taky jsem načuřená, navíc to mám i doma - včera jsme se zhádali ještě po cestě v autě, dneska s dědkem nemluvím ;) , ale s tím nic nenaděláš - neudržela jsem se a na Skláře napsala, jenže tam chybí to fandovské nadšení - tam je to samý Mirek Dušín a trenér v jednom, taky mě to štve - snad to příští sobotu bude lepší ....... vlaaajka
:ahoj:
Jsem rád, že v tom nejsem sám:-) Snad bude doma brzy zase vše OK:-)
Ale to víš, že jo - však už jsme spolu nějaký pátek a navíc tu dneska byl náš "katalyzátor" vnučka Terezka s rodiči ...a to se nemluvit nedá ;)
:ahoj:

Martas
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 381
Registrován: 01. 02. 2013, 00:08

Re: Pel-mel

Příspěvek od Martas » 26. 07. 2015, 20:48

hans85 píše:
melda píše:Jo, jo - taky jsem načuřená, navíc to mám i doma - včera jsme se zhádali ještě po cestě v autě, dneska s dědkem nemluvím ;) , ale s tím nic nenaděláš - neudržela jsem se a na Skláře napsala, jenže tam chybí to fandovské nadšení - tam je to samý Mirek Dušín a trenér v jednom, taky mě to štve - snad to příští sobotu bude lepší ....... vlaaajka
:ahoj:
Jsem rád, že v tom nejsem sám:-) Snad bude doma brzy zase vše OK:-)
Nejseš v tom sám. Já jsem rád, že jsem se na skláře nezaregistroval, jinak by mě už vyhodili. Samej "odborník" a rádoby fanda cervena-karta

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Pel-mel

Příspěvek od Noymi » 26. 07. 2015, 21:31

Páč ležím doma a nudím se, tak jsem se i na skláře přidal. A musím říct, že některé příspěvky nejsou tentokrát tak mimo. Já byl včera nejdřív jen zklamanej až teprve po vystoupení trenéra naštvanej, i když jsem na stadioně nebyl. Na hráče bych stejně nepískal (páč to dodneška neumím :D ne ba ne, nepískal bych), ale ani netleskal. Prostě po školáckém kiksu se to nedá.

Jak jsem psal i tam, na Slovácko přijdu... vždyť taky nemám důvod proč bych nepřišel (ani po včerejšku). Bude to zajímavé, Olomouc měla pár dřeváků, Slovácko má Doška co dal hattrick Dukle. Takže se podívám jak kluci budou s tímhle hrát.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pel-mel

Příspěvek od Marky » 27. 07. 2015, 16:33

Mě zase rozčílila ta omluva. Chápu, že si potřebujou udobřit fanoušky, ale ta věta že sektor15 s nima jde do boje proti drážďanum i v přesile a my zatleskáme ikdyž se nedaří se mi moc nelíbí. To jsme nějaký jantárci co jen plácaj? Myslím, že i v zápase s Drážďany jsme do toho dali všechno i v malém počtu... Vykresluje nás to v obraze, který mít nechci...

Martas
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 381
Registrován: 01. 02. 2013, 00:08

Re: Pel-mel

Příspěvek od Martas » 27. 07. 2015, 20:21

Mě se ta dodatečná omluva taky nelíbila. Vypadáme po ní jak parta roztleskávaček s mávátky. Naopak vyjádření trenéra ihned po zápase se mi velmi líbilo (ne proto, že nás chválil, klidně mohl pochválit i sektor 15), bylo výstižné a řekl bych, že nejvíce pobouřilo právě ty, kteří pískali. Já bych nepískal ani kdyby prohráli 5:0 a po takovém výkonu, který hlavně v druhém poločase kluci předvedli, si potlesk zasloužili. Samozřejmě mě štvalo, jak ten konec podělali, ale po pár minutách mě to přešlo. Protože celkový zážitek byl silně pozitivní.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pel-mel

Příspěvek od Marky » 27. 07. 2015, 21:34

Martas píše:Mě se ta dodatečná omluva taky nelíbila. Vypadáme po ní jak parta roztleskávaček s mávátky. Naopak vyjádření trenéra ihned po zápase se mi velmi líbilo (ne proto, že nás chválil, klidně mohl pochválit i sektor 15), bylo výstižné a řekl bych, že nejvíce pobouřilo právě ty, kteří pískali. Já bych nepískal ani kdyby prohráli 5:0 a po takovém výkonu, který hlavně v druhém poločase kluci předvedli, si potlesk zasloužili. Samozřejmě mě štvalo, jak ten konec podělali, ale po pár minutách mě to přešlo. Protože celkový zážitek byl silně pozitivní.
Do puntiku souhlas.

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Pel-mel

Příspěvek od hans85 » 27. 07. 2015, 21:56

Marky píše:
Martas píše:Mě se ta dodatečná omluva taky nelíbila. Vypadáme po ní jak parta roztleskávaček s mávátky. Naopak vyjádření trenéra ihned po zápase se mi velmi líbilo (ne proto, že nás chválil, klidně mohl pochválit i sektor 15), bylo výstižné a řekl bych, že nejvíce pobouřilo právě ty, kteří pískali. Já bych nepískal ani kdyby prohráli 5:0 a po takovém výkonu, který hlavně v druhém poločase kluci předvedli, si potlesk zasloužili. Samozřejmě mě štvalo, jak ten konec podělali, ale po pár minutách mě to přešlo. Protože celkový zážitek byl silně pozitivní.
Do puntiku souhlas.
Tak já tady něco píšu, aby se mi to pak smazalo cervena-karta . Každopádně omluva nebyla na místě má si stát za svým a uplakánci ze sklářů by se mohli stavět na hlavu. Oni můžou všechno a trenér nic? Jsou to jelita namyšlený a nesoudný. Jinak v té omluvě bych nehledal nic co jste tam našli Vy dva spíše to špatně vyznělo. ale nebylo by od věci se s novým trenérem sejít.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Pel-mel

Příspěvek od Marky » 28. 07. 2015, 06:04

hans85 píše:
Marky píše:
Martas píše:Mě se ta dodatečná omluva taky nelíbila. Vypadáme po ní jak parta roztleskávaček s mávátky. Naopak vyjádření trenéra ihned po zápase se mi velmi líbilo (ne proto, že nás chválil, klidně mohl pochválit i sektor 15), bylo výstižné a řekl bych, že nejvíce pobouřilo právě ty, kteří pískali. Já bych nepískal ani kdyby prohráli 5:0 a po takovém výkonu, který hlavně v druhém poločase kluci předvedli, si potlesk zasloužili. Samozřejmě mě štvalo, jak ten konec podělali, ale po pár minutách mě to přešlo. Protože celkový zážitek byl silně pozitivní.
Do puntiku souhlas.
Tak já tady něco píšu, aby se mi to pak smazalo cervena-karta . Každopádně omluva nebyla na místě má si stát za svým a uplakánci ze sklářů by se mohli stavět na hlavu. Oni můžou všechno a trenér nic? Jsou to jelita namyšlený a nesoudný. Jinak v té omluvě bych nehledal nic co jste tam našli Vy dva spíše to špatně vyznělo. ale nebylo by od věci se s novým trenérem sejít.
Ale bůh ví kolik lidí v tom vidí to co my...

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Pel-mel

Příspěvek od melda » 28. 07. 2015, 09:23

Tady se přikláním k Hansovi, já to taky vnímala spíš jako poděkování, že fandíme i když se nedaří a věřte mi, že kolikrát vás obdivuju kluci - já bývám po některých situacích, těch blbých samozřejmě, naštvaná ale chápu, že fanděním klukům pomáháme ...teď jsem se do toho nějak zamotala, ale snad jste mě pochopili vlaaajka ...Jo a ten mediální obraz = hodný fanklub, si snad budujeme dlouhodobě, ne ? Na bitky jako S15 nemáme lidi ani žaludek, alespoň mě to takhle vyhovuje fanklubaak . Proti schůzce s trenérem bych nic neměla, ale nějak nevím co bychom tam řešili .....
:ahoj:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů