Fanoušci/Diváci

Všechno co vás zajímá
melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od melda » 05. 08. 2013, 10:16

K půlkulatému a ještě příjemnému výročí přeju ...pevné zdraví a mnoho životního optimismu, zbytek všeho pak bude následovat ....Ondro, vše jen nej ... :ahoj:

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od hans85 » 05. 08. 2013, 10:42

Všechno nejlepší přeji našemu koumákovi přes Pc:-)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Marky » 05. 08. 2013, 14:36

Ondro všechno nejlepší k narozkám :-)

Uživatelský avatar
AkaKchan
Místní Admin
Příspěvky: 689
Registrován: 09. 05. 2012, 11:36
Bydliště: Regensburg, SRN
Kontaktovat uživatele:

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od AkaKchan » 05. 08. 2013, 15:31

:oops: :oops: :oops: děkuju všem za přáníčka...potěšilo :)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Marky » 16. 08. 2013, 09:30

Prosím prosím o vyplnění dotazníku. Je to anonymní ;-)
http://www.survio.com/survey/d/G3O8J1L9P1P4O9H6Q
Díky

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od melda » 16. 08. 2013, 18:51

Marky píše:Prosím prosím o vyplnění dotazníku. Je to anonymní ;-)
http://www.survio.com/survey/d/G3O8J1L9P1P4O9H6Q
Díky

...a toto je co ? Kdo to chce vědět, proč, co s informacemi bude dělat ?
Nějak o žádném průzkumu tohoto druhu nebyla řeč ...nebo, že bych něco propásla ?
:shock:

Uživatelský avatar
Jan Janek
Trojnásobný vítěz Tipovačky
Příspěvky: 321
Registrován: 17. 05. 2012, 16:23
Bydliště: Dobříč

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Jan Janek » 16. 08. 2013, 21:00

melda píše:
Marky píše:Prosím prosím o vyplnění dotazníku. Je to anonymní ;-)
http://www.survio.com/survey/d/G3O8J1L9P1P4O9H6Q
Díky

...a toto je co ? Kdo to chce vědět, proč, co s informacemi bude dělat ?
Nějak o žádném průzkumu tohoto druhu nebyla řeč ...nebo, že bych něco propásla ?
:shock:
Řekl bych že to je přímá a okamžitá reakce na debatu na Sklářích ;)

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Karel Nicek » 05. 09. 2013, 16:15

Chtěl bych tady trošku otevřít téma e-shop FK Teplice. Myslím si, že by se mohla rozšířit nabídka o sportovní trenýrky se znakem FK Teplice a štrupny. Chodíme si zahrát fotbálky do haly, nebo ven u nás v Roudnici a já bych si hned takové trenýrky a štrupny objednal třeba. Můj bratr bude mít svátek a já se rozmýšlel co mu koupím a jelikož on je fanoušek AC Sparty Praha, tak jsem zavítal na jejich e-shop a našel jsem tam krásné trenýrky a štrupny (štrupny jsem mu už jednou kupoval), které mu koupím na fotbálky. Momentálně je mají sice vyprodané a mají je dostupné pouze v dětských velikostech, ale měli by je opět zařadit do prodeje. Já bych si naše také rád objednal. Z našeho e-shopu mám doma vlaječky, náramek, přívěsek, skleničku, talíř,klíčenku a dres do auta. Objednával jsem si taky tryko, které již není v nabídce, ale s jeho kvalitou jsem moc spokojený nebyl. Možná i proto už není v nabídce. Chtěl bych ale kvalitní materiál a kvalitní provedení, když už si to koupím. Aby mi to seklo a hezky se mi v tom hrálo :D fotbaliiista .

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Marky » 06. 09. 2013, 14:04

No já mám z fanshopu triko, mikinu, bundu a další. A nejlepší z toho je asi ta bunda. Do Trika a mikiny už bych asi nešel ale tu bundu budu nosit do smrti pokud se budou pořád prodávat a nepříjdou lepší ;-) Taky bych si ve fanshopu představoval více věcí a hlavně kvalitnějších. Ale určitě není takovej odběr aby se vyplácelo dělat spoustu věcí. Ale trenýrky a štulpny by nabízet určitě mohli :-)

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Karel Nicek » 06. 09. 2013, 16:13

Těžko říct jak sou na tom finančně s e-shopem. Pokud by nabízeli lepší kvalitu ale, tak se prodej zvedne. Třeba to bude dražší o něco, ale zas to bude kvalitní. Jak sem už psal, kdyby u nás nabízeli trenýrky a štrupny, tak si je hned objednám. Pokud bych si je ale objednal a nebyl spokojenej s kvalitou, tak příště už bych si je neobjednal, až bych je ošoupal. Nevim, ale myslím si že by byl větší odběr pokud by bylo více věcí v nabídce a v dobré kvalitě. Neříkám, že třeba okamžitě, ale výhledově asi ano.

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od melda » 17. 09. 2013, 12:26

Nikde jsem neviděla jakoukoli reakci na fandění S15 - nebude za to jejich pyro nějaká pokuta pro klub?
:ahoj:

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Addax » 17. 09. 2013, 15:16

melda píše:Nikde jsem neviděla jakoukoli reakci na fandění S15 - nebude za to jejich pyro nějaká pokuta pro klub?
:ahoj:
Chceš, abych zase reagoval? :angel: :lol: :angel:

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Kozel » 17. 09. 2013, 15:53

Addax píše:
melda píše:Nikde jsem neviděla jakoukoli reakci na fandění S15 - nebude za to jejich pyro nějaká pokuta pro klub?
:ahoj:
Chceš, abych zase reagoval? :angel: :lol: :angel:
Reagovat ne, ale hlásit se to musí. :nene:
:director:

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Addax » 17. 09. 2013, 16:09

Kozel píše:
Addax píše:
melda píše:Nikde jsem neviděla jakoukoli reakci na fandění S15 - nebude za to jejich pyro nějaká pokuta pro klub?
:ahoj:
Chceš, abych zase reagoval? :angel: :lol: :angel:
Reagovat ne, ale hlásit se to musí. :nene:
:director:
Kozlíku, myslím, že Melda ví, co jsem měl na mysli... ;)

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od melda » 17. 09. 2013, 20:16

To víš, že vím - radši fanklubaak MY fanklubaak budeme zticha, spíš se divím, že nikde není ani foto a zajímalo by mě teda zákulisí - tohle se přehlédnout nedalo :jazyyyk:
:ahoj:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Marky » 18. 09. 2013, 05:54

melda píše:To víš, že vím - radši fanklubaak MY fanklubaak budeme zticha, spíš se divím, že nikde není ani foto a zajímalo by mě teda zákulisí - tohle se přehlédnout nedalo :jazyyyk:
:ahoj:
Tak mě na tom vadila jediná věc, že jeden oheň byl na hřišti a kvůli tomu nejspíš pokuta bude. Jinak tenhle druh pyra se mi líbí...

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Kozel » 18. 09. 2013, 09:17

Addax píše: Kozlíku, myslím, že Melda ví, co jsem měl na mysli... ;)
Dělal jsem si (_!_) :jazyyyk:
Byli jsme přeci v S15 označeni za bonzáky, že?
Tyhle pokuty se objevují v tisku až ve čtvrtek, kdy probíhají na svazu zasedání komisí, které vyhledávají, jak obohatit svazovou kasu, aby se mohlo jezdit na vejlety do ciziny.
:kladivo:

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Noymi » 23. 09. 2013, 13:11

Kozel píše:
Addax píše: Kozlíku, myslím, že Melda ví, co jsem měl na mysli... ;)
Dělal jsem si (_!_) :jazyyyk:
Byli jsme přeci v S15 označeni za bonzáky, že?
Tyhle pokuty se objevují v tisku až ve čtvrtek, kdy probíhají na svazu zasedání komisí, které vyhledávají, jak obohatit svazovou kasu, aby se mohlo jezdit na vejlety do ciziny.
:kladivo:
Žádná pokuta nepadla, pouze potrestali Jihlavu za to, že jejich sekuriťáci neumožnili ultras slávistům se smíchat s domácími příznivci a dělat tam bordel. A to prosím 40 tisíc korun, což je víc než obvykle dávaj za podpálení stadionu pyrem.

V obou případech, se jedná podle mě o chybná rozhodnutí. Jak to, že FKT nedostali pokutu za vhozenou světlici na hřiště je špatně, tak to výše uvedené je špatně dvojnásob.

A na závěr citace z komuniké Disciplinární Komise: "Nebylo prokázano, že klub Slavia Praha byl přímo zodpovědný za chování svých fanoušků v Jihlavě, proto nebyla udělena Slavii žádná pokuta." Tahle věta je neprofesionální a neadekvátní VÝSMĚCH pražáků všem ostatním ligovým městům.

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Kozel » 23. 09. 2013, 13:36

Noymi píše:
Kozel píše:
Addax píše: Kozlíku, myslím, že Melda ví, co jsem měl na mysli... ;)
Dělal jsem si (_!_) :jazyyyk:
Byli jsme přeci v S15 označeni za bonzáky, že?
Tyhle pokuty se objevují v tisku až ve čtvrtek, kdy probíhají na svazu zasedání komisí, které vyhledávají, jak obohatit svazovou kasu, aby se mohlo jezdit na vejlety do ciziny.
:kladivo:
Žádná pokuta nepadla, pouze potrestali Jihlavu za to, že jejich sekuriťáci neumožnili ultras slávistům se smíchat s domácími příznivci a dělat tam bordel. A to prosím 40 tisíc korun, což je víc než obvykle dávaj za podpálení stadionu pyrem.

V obou případech, se jedná podle mě o chybná rozhodnutí. Jak to, že FKT nedostali pokutu za vhozenou světlici na hřiště je špatně, tak to výše uvedené je špatně dvojnásob.

A na závěr citace z komuniké Disciplinární Komise: "Nebylo prokázano, že klub Slavia Praha byl přímo zodpovědný za chování svých fanoušků v Jihlavě, proto nebyla udělena Slavii žádná pokuta." Tahle věta je neprofesionální a neadekvátní VÝSMĚCH pražáků všem ostatním ligovým městům.
Pokud já vím, tak pořadatelská služba v Jihlavě svojí aktivitou naopak již několik bitek vyprovokovala, takže s tím hodnocením bych bez znalosti incidentu a souvislostí tak příkrý nebyl. Mám dojem, že na ochranku v Jihlavě mají pifku i polocajti, protože měli kvůli jejich neprofesionalitě nějaká zranění.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Addax » 23. 09. 2013, 14:53

Všichni ti, co mají prvoplánově násilí ve svých hlavách jako záměr, ještě než se něco přihodí, budou mít u mne vždycky mínus.
A je jedno, jestli se řadí příslušností k fanouškům, policii, nebo pořadatelské službě. Ve všech třech složkách jsou to svým zaměřením (které jim velí potřebu se fyzicky vybít) jedni a titíž. Chyba je pak vždy na té straně složky, která své jednání přežene oproti všeobecnému očekávání nezúčastněného okolí. Ať už je to akce, nebo reakce...

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Kozel » 23. 09. 2013, 15:15

Addax píše:Všichni ti, co mají prvoplánově násilí ve svých hlavách jako záměr, ještě než se něco přihodí, budou mít u mne vždycky mínus.
A je jedno, jestli se řadí příslušností k fanouškům, policii, nebo pořadatelské službě. Ve všech třech složkách jsou to svým zaměřením (které jim velí potřebu se fyzicky vybít) jedni a titíž. Chyba je pak vždy na té straně složky, která své jednání přežene oproti všeobecnému očekávání nezúčastněného okolí. Ať už je to akce, nebo reakce...
Je to tak, jak říkáš, souhlasím. Dokonce si myslím, že je to čím dál horší. Sehnat řízka, kterej není namachrovanej, ovládne se v davu a udrží si přehled, je dnes prakticky nemožné.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Marky » 25. 09. 2013, 11:19

Kdo nás nesleduje na FB a nebo FB nemá a chtěl by se podívat na pár fotek z posledního finálového pohárového úspěchu: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 560&type=1

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

"Soutěž o nejvěrnějšího fanouška"

Příspěvek od Addax » 25. 09. 2013, 16:08

Prosím o vymazání mého jména. Nepřeji si, aby se tam vyskytovalo. Děkuji.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: "Soutěž o nejvěrnějšího fanouška"

Příspěvek od Marky » 26. 09. 2013, 06:10

Addax píše:Prosím o vymazání mého jména. Nepřeji si, aby se tam vyskytovalo. Děkuji.
U všech zpětně? nebo od nynějška?

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Marky » 26. 09. 2013, 08:27

Byl by zájem o další "kotel"? Tedy setkání teplických fanoušků se zástupci FK Teplice? Koho máme pozvat?

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: "Soutěž o nejvěrnějšího fanouška"

Příspěvek od Addax » 26. 09. 2013, 12:58

Marky píše:
Addax píše:Prosím o vymazání mého jména. Nepřeji si, aby se tam vyskytovalo. Děkuji.
U všech zpětně? nebo od nynějška?
Ne, od nynějška. ;-)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: "Soutěž o nejvěrnějšího fanouška"

Příspěvek od Marky » 26. 09. 2013, 13:09

Addax píše:
Ne, od nynějška. ;-)
Ok. :)

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od melda » 29. 09. 2013, 14:18

Někde jsem četla návrh předsedy na svolání dalšího kotle - s vedením a hráči, nerada bych aby to zapadlo, tak znovu připomínám - s kým byste se chtěli setkat "face to face" a zeptat se na to, co se vám líbí či nelíbí?!? Napište - zatím se nám to vždy povedlo ;) !
:ahoj:

Martas
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 381
Registrován: 01. 02. 2013, 00:08

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Martas » 06. 10. 2013, 20:02

Marky píše:Byl by zájem o další "kotel"? Tedy setkání teplických fanoušků se zástupci FK Teplice? Koho máme pozvat?
Pokud by ten kotel byl v zimní přestávce, tak bych rád přišel, ať už tam bude kdokoliv. Ale jinak bych kluky nechal soustředit se na ligu.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Fanoušci/Diváci

Příspěvek od Karel Nicek » 06. 10. 2013, 21:42

Mně by zajímali věci v otázkách oddělení scoutingu a jmen na dresech. Řekl bych jim, že si myslíme, že z psychologického hlediska a nejen z něho to považujeme za nezbytné. Zajímalo by mně taky na kolik by vyšlo zavedení oddělení scoutingu. Prostě by jsme na to měli někde sehnat peníze na to oddělení. Pokud možno, aby tam byl někdo, kdo by mohl odpovědět na tyto otázky.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů