Karel Nicek Skautem

Všechno co vás zajímá
Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 21. 09. 2013, 00:08

Politici zvedaj daně a je to v prdeli.

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Noymi » 22. 09. 2013, 22:03

Marky píše: Tak já doufám, že pokud někdo koupí Frantu, tak to nepůjde pod sto mega. A nakoupíme za něj další výborný hráče. Toto je ta správná cesta.
Ale chtěl bych aby ho nikdo nekupoval a tým zůstal v tomhle složení co nejdéle pohromadě. Nejlépe do zisku titulu a postupu do Champions league nejteplice
Opět je tu šance v srpnu roku 2015 mít dva týmy v CHL, takže by stačilo být i slavně druzí. Jenže to musí Liberec potkat ještě pár Freiburgů, Plzeň zabodovat, a doufat, že Rumuni nebo Rakušáci budou prohrávat... už to mohlo být, nebejt toho megakiksu těch rudejch z Letný, a snad ještě většího kiksu portugalské Bragy v předkole EL. No a taky ještě ukopat to druhý místo, samozřejmě :)

Jinak, myslím, že tu Frantu udržíme max. do června příštího roku.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 24. 09. 2013, 17:02

Doufám, že je podržej do konce ligového ročníku. Chtělo by to oddělení scoutingu. Slávka ho zrušila, když musele shánět peníze. Plzeň ho založila. My by jsme ho také potřebovali. Nevím kolik peněz takové oddělení může stát. Bylo řečeno, že dnes se dá hodně sledovat na internetu ale. Vlastně trenér Zdeněk Ščasný přivedl hráče z Madarska Salamiho a Litsingiho díky tomu, že tam trénoval. Od koho jsme dostali tip na Nivalda nevim ale. Já mám představu, že za takovejch 10 milionů už by mohlo být nějaké scoutingové oddělení. Mít tam několik scautů co budou sledovat hráče z nejrůznějších lig. Lotyšsko, Estonsko, Litva, Slovensko, Afrika a pak předávat jimi vybrané tipy hráčů trenérovi.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 30. 09. 2013, 16:45

"Máme dva špičkové útočníky Džeka a Ibiševiče, dalšího klasického útočníka naše reprezentace v současnosti nepotřebuje" - odpověděl trenér Bosny a Hercegoviny na otázku novinářů, zda nenominuje do dalších zápasů kvalifikace o MS v Brazílii nejlepšího útočníka a střelce české ligy, Aidina Mahmutoviče.
http://www.sportzdk.ba/susic-objavio-sp ... a-cekanju/

Jejich smůla, škoda pro Mahmuta a pro nás jen dobře. nejteplice

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 30. 09. 2013, 21:26

Ten trenér to je asi pořádný blbec :kladivo:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 01. 10. 2013, 09:51

Addax píše:"Máme dva špičkové útočníky Džeka a Ibiševiče, dalšího klasického útočníka naše reprezentace v současnosti nepotřebuje" - odpověděl trenér Bosny a Hercegoviny na otázku novinářů, zda nenominuje do dalších zápasů kvalifikace o MS v Brazílii nejlepšího útočníka a střelce české ligy, Aidina Mahmutoviče.
http://www.sportzdk.ba/susic-objavio-sp ... a-cekanju/

Jejich smůla, škoda pro Mahmuta a pro nás jen dobře. nejteplice
Já si myslím, že by bylo dobře ikdyby ho povolal. Aby mu takhle neklesla motivace. Navíc v zimě by určitě nikam nešel protože by chtěl zůstat v klubu a pravidelně hrát před MS. A až ho pak budeme prodávat měl by i větší cenu... :?:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 01. 10. 2013, 10:08

a když už je řeč o Mahmutovi - http://fotbal.idnes.cz/aidin-mahmutovic ... fotbal_ald.
že nesnáší být na lavičce to všichni víme :lol:

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 01. 10. 2013, 12:01

Bosna je první ve své skupině o MS a bylo by super, kdyby se dostal do Brasilie Aidin. Neříkejte mi, že je to jen o dvouch útočnících. Přeci tam musí mít aspoň tři. Podle mně Aidin si myslí na MS v Brasilii a toto by opravdu mohlo sehrát roli v jeho motivaci. I když do repre by se měl moci dostat jen ten, co tu motivaci neztratí i po tomto prohlášení. Tak Aidine držím ti palce a lupni jich tam co nejvíc ještě.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 01. 10. 2013, 12:09

Aidinovi by hlavně poklesla motivace, kdyby trenér vyslyšel fanoušky, kteří ho chtěli pořád posílat z lavičky náhradníků jako žolíka (na úkor Salamiho). I když to po úvodních zápasech už dávno pro Aidina výchovný účel splnilo...

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 01. 10. 2013, 21:51

Jj je to tak, já sem myslim psal, že takto když nastupuje jako žolík to funguje, že hraje do unavené obrany a že možná by bylo dobré to zatím nechat jak to je, když to funguje, ale s ohledem na to MS je určitě dobře, že hraje v základu. Vůbec sem netušil, že Bosna je na tom tak dobře.

klaun
Příspěvky: 6
Registrován: 02. 10. 2013, 08:26

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od klaun » 02. 10. 2013, 08:30

Aidin patří do základu, žádný žolík,hergot.

Uživatelský avatar
kesi_tep34
Příspěvky: 143
Registrován: 06. 08. 2012, 11:52

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od kesi_tep34 » 03. 10. 2013, 19:33

klaun píše:Aidin patří do základu, žádný žolík,hergot.
:palecnahoru:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 04. 10. 2013, 17:57


melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od melda » 04. 10. 2013, 18:38

Marky píše:http://fotbal.idnes.cz/sazkarska-afera- ... outeze_min
Já tomu stejně nevěřím.
Ani já ne - vyjádřila jsem se v prvním "amoku" na Sklářích ...ach jo ....
:ahoj:

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od hans85 » 04. 10. 2013, 19:32

melda píše:
Marky píše:http://fotbal.idnes.cz/sazkarska-afera- ... outeze_min
Já tomu stejně nevěřím.
Ani já ne - vyjádřila jsem se v prvním "amoku" na Sklářích ...ach jo ....
:ahoj:
Já tomu též nevěřím jsem s ním v kontaktu a podle mě to neudělal ovšem je podivuhodné, jak bylo dlouho ticho a teď najednou když se nám daří a máme výsledky, tak najednou už mají obvinění, že by trochu zákulisní hry? Prostě tomu nevěřím a držím Davidovi palce ať vše ustojí je to psychický tlak.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 04. 10. 2013, 23:00

Tak David prý má zastavenou činnost. Je to škoda, protože je to náš momentálně nejlepší obránce. Aspoň mně se líbí hodně. Kaufmana bych neřadil pod jeho úroven ale. Jelikož Luftner chyboval opravdu hodně, tak nejspíš bude hrát Kaufmann Hošek. Ještě, že neodešel do Slavie.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 05. 10. 2013, 00:27

Škoda té obrany letos. Mít stabilnější obranu, tak budeme možná i první.

Martas
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 381
Registrován: 01. 02. 2013, 00:08

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Martas » 06. 10. 2013, 19:58

Taky nevěřím, že David něco provedl. A už vůbec mi nejde do hlavy ta zastavená činnost, když to má FAČR ve svých předpisech přímo zakazané. Všechno to nějak moc smrdí.

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Noymi » 07. 10. 2013, 09:11

Martas píše:Taky nevěřím, že David něco provedl. A už vůbec mi nejde do hlavy ta zastavená činnost, když to má FAČR ve svých předpisech přímo zakazané. Všechno to nějak moc smrdí.
Presumpce nevinny v českém fotbale... Už jenom kvůli okamžitému zastavení činnosti si myslím, že je to všechno jenom nějaká zákulisní hra někoho, komu se někde něco nehodí a tak je potřeba přidat ruku do díla.

Zas na druhou stranu, Jablonský bude pod velkým tlakem, takže stavět ho do základu by asi stejně nebylo na pořadu dne.

Ohledně celého tématu, bohužel, světem hýbou nejdřív prachy a pak peníze. A nevěřím tomu, že by byla sázkařská aféra v českém fotbale jenom tahle jedna, a že se zrovna řeší jenom tahle... no to už je asi na rozhodnutí "kompetentních" osob.

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 07. 10. 2013, 10:36

Noymi píše:
Martas píše:Taky nevěřím, že David něco provedl. A už vůbec mi nejde do hlavy ta zastavená činnost, když to má FAČR ve svých předpisech přímo zakazané. Všechno to nějak moc smrdí.
Presumpce nevinny v českém fotbale... Už jenom kvůli okamžitému zastavení činnosti si myslím, že je to všechno jenom nějaká zákulisní hra někoho, komu se někde něco nehodí a tak je potřeba přidat ruku do díla.

Zas na druhou stranu, Jablonský bude pod velkým tlakem, takže stavět ho do základu by asi stejně nebylo na pořadu dne.

Ohledně celého tématu, bohužel, světem hýbou nejdřív prachy a pak peníze. A nevěřím tomu, že by byla sázkařská aféra v českém fotbale jenom tahle jedna, a že se zrovna řeší jenom tahle... no to už je asi na rozhodnutí "kompetentních" osob.
Já čuchám Berbrovinu. Vzhledem k tomu, že podklady pro policii připravila FAČR, to je přesně kšeft pro estébáka. Z informací založených na všechny se vyberou jen ty potřebné.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 10. 10. 2013, 13:39

http://gambrinusliga.cz/clanek/3009-bra ... -msce.html
Sralťánek vyhrál jen díky tomu, že tam byli dva tepličáci naráz a brali si hlasy. Být tam jen jeden z nich tak by určitě vyhrál...

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od melda » 10. 10. 2013, 16:50

Jasně, dohromady měli 7,5 tisíce hlasů fanklubaak
:ahoj:

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 23. 10. 2013, 10:11

Hans 85: Je mi trochu líto Slavíka....kritika od trenéra a puštění 3 golů. Ale jde vidět, že i když je to sympaťák, tak na ligu už asi nemá:-/

Ikdyž bych se ho zastal, že na všech gólech se s ním podepsali obránci. Při prvním zůstal v bráně, ale Kaufman s Hoškem nechali soupeře hlavičkovat. Byl to dostatečně signalizovaný a dlouhý centr, kdy měla obrana čas si křiknout a vyřešit to lépe, prakticky šlo o rozehranou standardku.
Na druhém gólu má podíl Matula, který proti střílejícímu hráči nevystoupil včas a dostatečně důrazně, svědomí nemá čisté ani Klein, který se nedostal k blokování střely.
Třetí gól měl Sláva udržet nebo lépe vyrazit, pak pozdě a pomalu vstal, stejně tak se nechal předskočit Klein.
Jestli je dostatečně doléčený a rozehraný Pechatý, už bych ho tam dal. Sláva je, při vší úctě k jeho nedoceněné kvalitní pozici dvojky za Grigarem, už minulost. Proti Plzni určitě bude potřeba gólmana s lepším čtením hry a vybíháním. Měli bychom hrát na Plzeň stejně, jako Brno na nás. Aby brankář hrál stopera a nic na něj nešlo. Jenže pár ofsajdíků sudí stejně Plzni pustí.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 24. 10. 2013, 00:17

Rád ho tu ale vidim Martina Kleina. Navrátilec a byl sem fakt příjemně překvapenej, když jsem četl sestavu.

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od melda » 24. 10. 2013, 18:57

Karel Nicek píše:Rád ho tu ale vidim Martina Kleina. Navrátilec a byl sem fakt příjemně překvapenej, když jsem četl sestavu.
Jen si musí Martin zvyknout na jiný styl - nakopávanou už néééééé :P , snad "starého psa" naučíme novým kouskům ;) , moc bych mu to přála.....
:ahoj:

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 25. 10. 2013, 12:58

melda píše:
Karel Nicek píše:Rád ho tu ale vidim Martina Kleina. Navrátilec a byl sem fakt příjemně překvapenej, když jsem četl sestavu.
Jen si musí Martin zvyknout na jiný styl - nakopávanou už néééééé :P , snad "starého psa" naučíme novým kouskům ;) , moc bych mu to přála.....
:ahoj:
Naučil se to starý pes Vachoušek, přizpůsobí se i on. Je to o kvalitě hráče, ne o zvyku na styl.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 04. 11. 2013, 18:46

tak to je hodně špatný si myslím...Nějak nám to řídne... :cry:
http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/4_ ... oleno.html

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 04. 11. 2013, 19:45

Marky píše:tak to je hodně špatný si myslím...Nějak nám to řídne... :cry:
http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/4_ ... oleno.html
:cry: Toho jsem se bál. Nevypadal dobře při televizním rozhovoru.

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od hans85 » 04. 11. 2013, 20:55

Kozel píše:
Marky píše:tak to je hodně špatný si myslím...Nějak nám to řídne... :cry:
http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/4_ ... oleno.html
:cry: Toho jsem se bál. Nevypadal dobře při televizním rozhovoru.
No myslím si, že takto ten Liberec bude pro nás hodně těžký soupeř. Ale když, se kouknu pár sezon dozadu, tak scénář v TP je vždy stejný:-/

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 04. 11. 2013, 23:43

Protože jsme měli vždycky (a máme) úzký kádr a za zraněné nepostradatelné hráče nikdo rovnocenný nenaskočí...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů