Karel Nicek Skautem

Všechno co vás zajímá
Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 09. 07. 2013, 17:13

http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-li ... tion-artcl

Tak Grigar podepsanej, jestli odejde, tak za prachy určený smlouvou.

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od hans85 » 09. 07. 2013, 17:58

Kozel píše:http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-li ... tion-artcl

Tak Grigar podepsanej, jestli odejde, tak za prachy určený smlouvou.
Dobrý zpráva, dneska mě potěšila:-)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 09. 07. 2013, 20:57

Kozel píše:http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-li ... tion-artcl

Tak Grigar podepsanej, jestli odejde, tak za prachy určený smlouvou.
:hello1: :hello1: :hello1:

Kovi
Příspěvky: 21
Registrován: 02. 07. 2012, 14:23

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kovi » 10. 07. 2013, 08:26

Zase...první to máme na webu a Vy to zdrojujete ze Sport.cz, jsem smutný přesmutný! :D :D

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 10. 07. 2013, 09:48

Kovi píše:Zase...první to máme na webu a Vy to zdrojujete ze Sport.cz, jsem smutný přesmutný! :D :D
U mně musíš počítat s počtem pravděpodobnosti. Nejsem kovanej v sociálních sítích, aby na mně něco někde blikalo nebo kvičelo. Mobil si taky kupuju podle toho, abych ho otřel, když spadne do betonu a mohl si zavolat další mix. Internet v něm nikdy mít nebudu. Já jsem zůstal viset, za mnou už je jen Jules Verne.
:sleepy:

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Noymi » 10. 07. 2013, 11:47

Mrzí me, ze jsme nedokazali podepsat Kubu Podaneho, i kdyz to bylo opravdu asi nad nase moznosti.

Co me ale jeste vic stve je pristup Sparty, ktera si v Cechach likviduje konkurenci jak to jde. Do Teplic ho poslala na hostovacku bez opce a ted k novackovi recke ligy na hostovacku rovnou s opci. A to si myslim ze Teplice jsou kvalitnejsi klub nez ti rekove.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 10. 07. 2013, 13:03

Neni se čemu divit, že to tak dělá, protože se podívej jak táhnou Plzeň Kolář, Horváth, Limberský, Rezek, než odešel do zahraničí.

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 10. 07. 2013, 13:53

Noymi píše:Mrzí me, ze jsme nedokazali podepsat Kubu Podaneho, i kdyz to bylo opravdu asi nad nase moznosti.

Co me ale jeste vic stve je pristup Sparty, ktera si v Cechach likviduje konkurenci jak to jde. Do Teplic ho poslala na hostovacku bez opce a ted k novackovi recke ligy na hostovacku rovnou s opci. A to si myslim ze Teplice jsou kvalitnejsi klub nez ti rekove.
Myslím, že kdybychom zaplatili, tak je Podaný u nás. Ale když si vezmeš, jací koně přišli, tak Podaný se k nim nehodí. To si myslím, že je dobře, že jsme se s Řeky nepřepláceli.
Jako likvidaci konkurence bych to nebral, jde o prachy, obě rozhodnutí nemusel dělat jeden člověk a nemají kontinuitu i momentální forma a požadavky Podaného byly asi pokaždé jiné.

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 10. 07. 2013, 14:45

http://fotbal.idnes.cz/tomas-vondrasek- ... fotbal_bem

Neměli bychom si vzít Vondyho pod patronát? Až bude po operaci, tak s ním udělat pokec, nějak mu zpestřit čekání? Jaký máme v tomhle možnosti? Já bych mu půjčil Matíka, aby mu lízal koleno.
:jazyk:

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od melda » 10. 07. 2013, 20:28

Kozel píše:http://fotbal.idnes.cz/tomas-vondrasek- ... fotbal_bem

Neměli bychom si vzít Vondyho pod patronát? Až bude po operaci, tak s ním udělat pokec, nějak mu zpestřit čekání? Jaký máme v tomhle možnosti? Já bych mu půjčil Matíka, aby mu lízal koleno.
:jazyk:
Spíš jde asi o to, jestli by on měl na nás náladu, každý ty "bolístky" snáší různě, ale jsem pro to něco vymyslet :ahoj:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 11. 07. 2013, 12:50

melda píše:
Kozel píše:http://fotbal.idnes.cz/tomas-vondrasek- ... fotbal_bem

Neměli bychom si vzít Vondyho pod patronát? Až bude po operaci, tak s ním udělat pokec, nějak mu zpestřit čekání? Jaký máme v tomhle možnosti? Já bych mu půjčil Matíka, aby mu lízal koleno.
:jazyk:
Spíš jde asi o to, jestli by on měl na nás náladu, každý ty "bolístky" snáší různě, ale jsem pro to něco vymyslet :ahoj:
Můžeme vymyslet nějakou akci, na kterou bychom ho pozvali... V tom asi nebude problém. Spíš jde o to jak píše Melda...

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 23. 07. 2013, 13:26

Tak Táborský sem, Jursa na hostovačku do Ústí. Sakra my posilujeme :hello1: Sice jde asi jen o zkvalitnění lavičky... Ale i tak dobrý ;-)

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 30. 07. 2013, 01:45

Tak kdo se vám v úvodu GL jeví zatím ze základu jako
a) nejlepší
a naopak jako
b) nejhorší
:?:
U mne
a) Litsingi
b) Kaufman
;)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 30. 07. 2013, 06:13

Addax píše:Tak kdo se vám v úvodu GL jeví zatím ze základu jako
a) nejlepší
a naopak jako
b) nejhorší
:?:
;)
a) těžko říct nejlepšího :-) Ale nejvíc mne asi zaujala trojice Litsingi-Jindráček-Nivaldo.
b) jednoznačně Kaufman

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 20. 08. 2013, 14:07

Tak Ljeva bude stát za 4ŽK a koho místo něj? Napadají mě dvě varianty:
1. Místo něj bude hrát Matula a pravýho beka odehraje Krátký. Ale myslím si, že trenér nebude chtít sahat do obrany.
2. Bude místo něj hrát Táborský a vepředu pak Salami s Mahmutem nebo Jindráčkem.
No uvidíme v neděli. ;)

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 21. 08. 2013, 14:30

Přiznám se, že vůbec nevím a těžko tipovat jak to bude. Taky by mohl vyměnit jen Ljevu za Čajiče, nebo stáhnout trochu Táborského a dát pod hrot Mahmutoviče. Nebo ta varianta s Matulou a místo něj Kaufman třeba, nebo ten Krátký i když to není jeho post na rozdíl od Kaufmana. Mahmutoviče bych možná nechal sedět, protože takto to zatím klape. On nastupuje do unavené obrany a díky tomu, že se nám daří dostávat se do vedení, tak o to více uplatňuje svoje přednosti. Viděl jsem ho dobře zahrát i do plných ale. Umím si ho představit i pod hrotem. Je možný, že trenér bude mít asi těžké rozhodování tento týden. Třeba se to nějak vykrystalizuje samo nakonec ale.

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 21. 08. 2013, 15:31

Marky píše:Tak Ljeva bude stát za 4ŽK a koho místo něj? Napadají mě dvě varianty:
1. Místo něj bude hrát Matula a pravýho beka odehraje Krátký. Ale myslím si, že trenér nebude chtít sahat do obrany.
2. Bude místo něj hrát Táborský a vepředu pak Salami s Mahmutem nebo Jindráčkem.
No uvidíme v neděli. ;)
Pondělní střídání tomu napovídají, pravděpodobnější se mi jeví dvojka.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 26. 08. 2013, 06:38

Tak mě tak napadlo, když už nemáme na dresech vzadu nahoře reklamu na HET mohli by tam hráči mít jména.. My je všichni známe, ale jsou i lidi co ne a nechodí na fotbal tak často...

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 26. 08. 2013, 07:12

To jo no, to rozhodně.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 26. 08. 2013, 14:31

Marky píše:Tak mě tak napadlo, když už nemáme na dresech vzadu nahoře reklamu na HET mohli by tam hráči mít jména.. My je všichni známe, ale jsou i lidi co ne a nechodí na fotbal tak často...
Za to se přimlouvám už od doby, kdy jména z dresů zmizela... :protest:

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 26. 08. 2013, 16:56

Addax píše:
Marky píše:Tak mě tak napadlo, když už nemáme na dresech vzadu nahoře reklamu na HET mohli by tam hráči mít jména.. My je všichni známe, ale jsou i lidi co ne a nechodí na fotbal tak často...
Za to se přimlouvám už od doby, kdy jména z dresů zmizela... :protest:
Stačí Salámovi nebo Frantovi jinak oholit hlavu, aby si je novináři nepletli. :jazyyyk:

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od melda » 26. 08. 2013, 19:15

Mě to u našich nevadí - svoje miláčky znám :oops: , ale občas mi chybí u soupeřů ...abych věděla kdo se mi líbil a kdo né...to pak hledám info všude možně 8-)
:ahoj:

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 26. 08. 2013, 20:33

melda píše:Mě to u našich nevadí - svoje miláčky znám :oops: , ale občas mi chybí u soupeřů ...abych věděla kdo se mi líbil a kdo né...to pak hledám info všude možně 8-)
:ahoj:
No právě. A třeba by si je ani TV reportéři tak napletli.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 27. 08. 2013, 00:34

Zatím je komolej docela solidně no :) . Jména na dresech prostě chybí. Ono to působí i docela amatérsky když tam nejsou a je tam jenom číslo. Na vesnickým fotbale jmenovky nemá žádný tým asi, tam je to ale normální u nás. Do nejvyšší soutěže mi to moc nesedí, když hraje tým bez jmen na dresech.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 27. 08. 2013, 01:28

Navíc si myslim, že z psychologického hlediska je dobré, když hráč přichází ke svému dresu, který je jménem nahoru. Nevim no.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 27. 08. 2013, 06:18

Karel Nicek píše:Navíc si myslim, že z psychologického hlediska je dobré, když hráč přichází ke svému dresu, který je jménem nahoru. Nevim no.
Já si taky myslím, že když budou mít jména. Budou hrát jakoby více za sebe. Bude je to ještě více motivovat...

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 18. 09. 2013, 13:00

Vyslal bych do Afriky pár skautů. Na Kapverdy třeba. Neves jak hrál v Liberci byl taky skvělej. Doufám, že tu vydržejí co nejdéle, ale pokud by je někdo koupil, tak ať můžeme nasadit na ten post připraveného hráče. Koncepčně jako v Plzni pěkně. Docela se mi líbil Srnkovič, teď jak hrálo Znojmo proti Spartě. Nějaký skaut by na něj mohl hodit taky očko.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 19. 09. 2013, 10:12

Karel Nicek píše:Vyslal bych do Afriky pár skautů. Na Kapverdy třeba. Neves jak hrál v Liberci byl taky skvělej. Doufám, že tu vydržejí co nejdéle, ale pokud by je někdo koupil, tak ať můžeme nasadit na ten post připraveného hráče. Koncepčně jako v Plzni pěkně. Docela se mi líbil Srnkovič, teď jak hrálo Znojmo proti Spartě. Nějaký skaut by na něj mohl hodit taky očko.
Tak já doufám, že pokud někdo koupí Frantu, tak to nepůjde pod sto mega. A nakoupíme za něj další výborný hráče. Toto je ta správná cesta.
Ale chtěl bych aby ho nikdo nekupoval a tým zůstal v tomhle složení co nejdéle pohromadě. Nejlépe do zisku titulu a postupu do Champions league nejteplice

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 19. 09. 2013, 16:00

Marky píše:
Karel Nicek píše:Vyslal bych do Afriky pár skautů. Na Kapverdy třeba. Neves jak hrál v Liberci byl taky skvělej. Doufám, že tu vydržejí co nejdéle, ale pokud by je někdo koupil, tak ať můžeme nasadit na ten post připraveného hráče. Koncepčně jako v Plzni pěkně. Docela se mi líbil Srnkovič, teď jak hrálo Znojmo proti Spartě. Nějaký skaut by na něj mohl hodit taky očko.
Tak já doufám, že pokud někdo koupí Frantu, tak to nepůjde pod sto mega. A nakoupíme za něj další výborný hráče. Toto je ta správná cesta.
Ale chtěl bych aby ho nikdo nekupoval a tým zůstal v tomhle složení co nejdéle pohromadě. Nejlépe do zisku titulu a postupu do Champions league nejteplice
Tak určitě, Ajax hadr, musíme to dělat aspoň jako FC Porto!
fotbaliiista

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 21. 09. 2013, 00:08

No mně právě příde, že to děláme tak, jako když odešel džeko, že až pak jsme hledali. Opravdu to chce mít vytipované hráče dlouhodobě a jak se začnou vážnější jednání o naše hráče, tak začít vážně jednat o ty naše vytipované. Jeden výbornej černoch Lua Lua hrál třeba v tom lotyšskym týmu jak s níma hrála plzen předkolo. Ten byl sakra dobrej. Rychlej jako kráva, skvělá technyka a fotbalové myšlení. Já teda nevím kam šli ty peníze za Džeka. Vim, že jsme koupili juna za 10 milionů, který hrál kulové tady a jinak nevim. Udělejte nějakej plakát koncepční práce se vyplácí, nebo já nevim. Možná to tu zavede Ščasný ale. Od města by to chtělo podporu a od ústeckého kraje. Prý nedostáváme nic vlastně skoro. Těch 10 milionů by šlo, když klub dělá tomu regionu velkou reklamu. Tohle by se asi opravdu mělo pořešit. Majitel FK Teplice má pravdu já s nim souhlasím. Jen, aby to neříkal kvůli tomu, že by to hned o těch 10 milionů on snížil i to je možný. Nejhorší by ale bylo pokud by odešel. U nás v Roudnici teď končí fabrika, která tu je 15 let a stěhuje se do Rumunska třeba.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů