Karel Nicek Skautem

Všechno co vás zajímá
Uživatelský avatar
AkaKchan
Místní Admin
Příspěvky: 689
Registrován: 09. 05. 2012, 11:36
Bydliště: Regensburg, SRN
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od AkaKchan » 29. 06. 2013, 11:57

Z FCB:

Tepličtí nastoupí proti Varnsdorfu v této sestavě: Pechatý - Dolejš, Hošek, Jablonský, Strada - Jursa, Čajič - Verbíř, Batryn, Vůch - Gulajev. (Kovi)

Batryn? Dorostenec?

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 29. 06. 2013, 19:09

AkaKchan píše:Z FCB:

Tepličtí nastoupí proti Varnsdorfu v této sestavě: Pechatý - Dolejš, Hošek, Jablonský, Strada - Jursa, Čajič - Verbíř, Batryn, Vůch - Gulajev. (Kovi)

Batryn? Dorostenec?
přesně tak. Prý ročník snad 94 nebo 95.... Ale dneska se nějak nepředvedl myslím...

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od melda » 30. 06. 2013, 20:20

A je to v háji, Tomáš má přetržený vaz v koleni a půl roku bude mimo provoz :cry: , no další hádanka...kdo na jeho místo ?!? Doufám, že teď Dolejše pryč nepošlou ....

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od hans85 » 30. 06. 2013, 20:54

melda píše:A je to v háji, Tomáš má přetržený vaz v koleni a půl roku bude mimo provoz :cry: , no další hádanka...kdo na jeho místo ?!? Doufám, že teď Dolejše pryč nepošlou ....
Dolejš dostal od Teplic druhou šanci takže zůstává.

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 01. 07. 2013, 07:57

Dolejš na beka se nabízí. Dopředu mu to půjde, ale nepamatuju se, že bych ho viděl ve vlastním vápně. Jestli zvládne to a rozehrávku, mohlo by to klapnout. Jsem zvědavej, jestli dojde k pokusu angažovat zpátky Vlastu Vidličku.

Kovi
Příspěvky: 21
Registrován: 02. 07. 2012, 14:23

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kovi » 01. 07. 2013, 08:02

Myslím, že Vám už sem, jako top secret novinku, můžu sdělit, že jedna posila už odjíždí s týmem na soustředění. Ovšem čekáme ještě na poslední papír od jeho bývalého klubu než to můžeme pustit do světa, takže zatím exkluzivně pro fanklub :) Během dne by se to mělo objevit na webu. Já mám vše připraveno :)

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 01. 07. 2013, 12:45

Petr dostal šanci to docela rád slyším, jen si ho také neumím moc představit na pozici Tomáše Vondráška pokud by za něj měl zaskočit, ale spíš si myslim že by tam měl hrát Kaufmann, no uvidíme, třeba by mu to tam šlo.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 01. 07. 2013, 13:29

Podle té zveřejněné fotky z oběda už asi vím kdo se k týmu připojil ).

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 01. 07. 2013, 13:35

Karel Nicek píše:Podle té zveřejněné fotky z oběda už asi vím kdo se k týmu připojil ).
Kdo myslíš že to je?

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 01. 07. 2013, 14:28

První typ muj je Litsingi ml. a jako druhý mně ještě napadá Sandro možná.

Kovi
Příspěvky: 21
Registrován: 02. 07. 2012, 14:23

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kovi » 01. 07. 2013, 15:03

Samá voda :) Vydržte :)

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 02. 07. 2013, 17:53

Je škoda, že Jakub Podaný nechce pokračovat u nás, klapalo to slušně ke konci v tom rozestavení v jakém jsme hráli a on tam dobře zapadal rychlostně a podobně. Jednáme s někým na tuto pozici ještě? Vlastimil Vidlička se nebude vracet k nám? Jinak sem opravdu překvapen a potěšen dnes zveřejněnou posilou. Držím mu palce.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 02. 07. 2013, 19:45

Karel Nicek píše:Je škoda, že Jakub Podaný nechce pokračovat u nás, klapalo to slušně ke konci v tom rozestavení v jakém jsme hráli a on tam dobře zapadal rychlostně a podobně. Jednáme s někým na tuto pozici ještě? Vlastimil Vidlička se nebude vracet k nám? Jinak sem opravdu překvapen a potěšen dnes zveřejněnou posilou. Držím mu palce.
Někdo je prostě na prachy no... Vidla snad jednal s Olomoucí, nebo něco takového jsem četl...
Salami by mohl být skutečnou posilou. :hello1: Přeju jemu. i nám všem, aby mu to tady padalo :vlna:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 04. 07. 2013, 14:14

Tak je tu další posila. Zatím všichni vypadají slušně, tak jsem zvědavej i na Nivalda... Je to reprezentant tak to nebude žádný Béčko :D

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 04. 07. 2013, 14:17

A nejspíš jsme ho vyfoukli nějakým řekům, protože na transfermarkt píšou že od 1.7. je v nějakém řeckém klubu...
http://www.transfermarkt.co.uk/en/nival ... 97149.html

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 04. 07. 2013, 15:06

Jsme hajzlové docela )).

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od hans85 » 04. 07. 2013, 15:44

Marky píše:A nejspíš jsme ho vyfoukli nějakým řekům, protože na transfermarkt píšou že od 1.7. je v nějakém řeckém klubu...
http://www.transfermarkt.co.uk/en/nival ... 97149.html
Jsem rád, že se něco děje a doufám, že všichni tři budou opravdu posily v pravém slova smyslu. Ale vypadá to, že na jejich úkor si Vůch u nás nezahraje, což je škoda v přípravě patří mezi nejlepší.

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od hans85 » 04. 07. 2013, 15:55

Tak Táborský je na testech v Dynamu Drážďany proto jsme ho viděli v Dubí.

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od melda » 04. 07. 2013, 20:10

hans85 píše:Tak Táborský je na testech v Dynamu Drážďany proto jsme ho viděli v Dubí.
Jo, tak vy jste viděli mladýho Táborskýho, já myslela starýho-trenéra :oops: , já ho totiž neviděla, protože jsme na Drážďany byli pryč......

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 08. 07. 2013, 08:28

Tak ten Nivaldo vypadá hodně zajímavě co říkáte? Ten v základu chybět nebude... ale je mi tak trochu líto Egona, protože pokud byla základní sestava už téměř ligová, tak bude chybět. A přitom v celý přípravě projevuje největší snahu a touhu ukázat se trenérovi a dává i góly. Snad v tom bude pokračovat ikdyž se do toho základu třeba zezačátku nedostane... Nejslabší článek vidím v Kaufmanovi. A Milana Matulu bych radši viděl na stoperu, nebo na defenzivním záložníkovi, ale je pravda že na pravým beku asi lepší než právě Kaufman. Uvidíme, co nám ukáže generálka v Roudnici, tam už uvidíme jaká sestava vyběhne proti Slovácku :-)

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 08. 07. 2013, 09:30

Marky píše:Tak ten Nivaldo vypadá hodně zajímavě co říkáte? Ten v základu chybět nebude... ale je mi tak trochu líto Egona, protože pokud byla základní sestava už téměř ligová, tak bude chybět. A přitom v celý přípravě projevuje největší snahu a touhu ukázat se trenérovi a dává i góly. Snad v tom bude pokračovat ikdyž se do toho základu třeba zezačátku nedostane... Nejslabší článek vidím v Kaufmanovi. A Milana Matulu bych radši viděl na stoperu, nebo na defenzivním záložníkovi, ale je pravda že na pravým beku asi lepší než právě Kaufman. Uvidíme, co nám ukáže generálka v Roudnici, tam už uvidíme jaká sestava vyběhne proti Slovácku :-)
Mě přijde, že Vůch už umí běhat rychleji, než Mahmut. Ale nebude nasazován, právě proto, aby se Mahmut prodal za slušný prachy. Nesmí se nechat otrávit, vydržet a při střídání tam vletět jak utrženej z řetězu, ono se to vystříbří.
:idea:

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od hans85 » 08. 07. 2013, 11:17

Kozel píše:
Marky píše:Tak ten Nivaldo vypadá hodně zajímavě co říkáte? Ten v základu chybět nebude... ale je mi tak trochu líto Egona, protože pokud byla základní sestava už téměř ligová, tak bude chybět. A přitom v celý přípravě projevuje největší snahu a touhu ukázat se trenérovi a dává i góly. Snad v tom bude pokračovat ikdyž se do toho základu třeba zezačátku nedostane... Nejslabší článek vidím v Kaufmanovi. A Milana Matulu bych radši viděl na stoperu, nebo na defenzivním záložníkovi, ale je pravda že na pravým beku asi lepší než právě Kaufman. Uvidíme, co nám ukáže generálka v Roudnici, tam už uvidíme jaká sestava vyběhne proti Slovácku :-)
Mě přijde, že Vůch už umí běhat rychleji, než Mahmut. Ale nebude nasazován, právě proto, aby se Mahmut prodal za slušný prachy. Nesmí se nechat otrávit, vydržet a při střídání tam vletět jak utrženej z řetězu, ono se to vystříbří.
:idea:
Právě že už Egon tu sílu nemá, snažím se ho podporovat jak se dá, ale když vidí, že si stejně v základu nezahraje , tak je to hodně demotivující. Myslím si, že za přípravu si základ zaslouží...Jinak Nivaldo se předvedl v dobrém světle doufejme, že to přenese i do ligy. Naopak Krob mě velice zklamal v Německu, takže pokud by měl hrát záložníka ihned bych ho za Egona vyměnil.

Kovi
Příspěvky: 21
Registrován: 02. 07. 2012, 14:23

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kovi » 08. 07. 2013, 13:28

hans85 píše: Právě že už Egon tu sílu nemá, snažím se ho podporovat jak se dá, ale když vidí, že si stejně v základu nezahraje , tak je to hodně demotivující. Myslím si, že za přípravu si základ zaslouží...Jinak Nivaldo se předvedl v dobrém světle doufejme, že to přenese i do ligy. Naopak Krob mě velice zklamal v Německu, takže pokud by měl hrát záložníka ihned bych ho za Egona vyměnil.
Egon si hlavně musí uvědomit, že mimofotbalové věci se přenáší do fotbalu a na to by měl myslet! Myslím, že leckdo z Vás ví, o čem mluvím

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 08. 07. 2013, 13:44

Kovi píše: Egon si hlavně musí uvědomit, že mimofotbalové věci se přenáší do fotbalu a na to by měl myslet! Myslím, že leckdo z Vás ví, o čem mluvím
Tohle jsem mu hustil do hlavy pořád, když chce něco dokázat s jeho talentem, nesmí si z bývalých teplických hráčů brát příklad z Fenina, ale z Edina. S tímhle na něj platil holt Rada. Ten si vlastně uhlídal tenkrát i Fenina, když už se mu po Kanadě začala hlava vznášet v oblacích...

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od hans85 » 08. 07. 2013, 13:45

Kovi píše:
hans85 píše: Právě že už Egon tu sílu nemá, snažím se ho podporovat jak se dá, ale když vidí, že si stejně v základu nezahraje , tak je to hodně demotivující. Myslím si, že za přípravu si základ zaslouží...Jinak Nivaldo se předvedl v dobrém světle doufejme, že to přenese i do ligy. Naopak Krob mě velice zklamal v Německu, takže pokud by měl hrát záložníka ihned bych ho za Egona vyměnil.
Egon si hlavně musí uvědomit, že mimofotbalové věci se přenáší do fotbalu a na to by měl myslet! Myslím, že leckdo z Vás ví, o čem mluvím
Jj to víme všichni jaký je a co dovede, ale jak říkám tahle příprava se mu povedla a já bych nerad, aby svůj talent, který bez pocyhby má v sobě zabil a nebo, aby ho poté prodal někde jinde.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Addax » 08. 07. 2013, 13:56

Kozlíku, myslím, že Egon není závislý zrovna na Mahmutovi, jestli je na hřišti.
Jinak na základ v současnosti podle mne opět má, ale je to v rozdílu přístupu obou trenérů (Ščasný/Rada) k hráčům a co na koho platí. Rada se svojí povahou budící respekt, až pokoru - platil hlavně na ty zlobivé a dokázal je usměrnit. Ščasný má podle mne na hráče jiný pohled (neříkám, že horší): "je to tvoje věc, přesvědč mě ty sám. Když ne, tvoje smůla, jsou tu jiní".

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Kozel » 08. 07. 2013, 16:12

Addax píše:Kozlíku, myslím, že Egon není závislý zrovna na Mahmutovi, jestli je na hřišti.
Jinak na základ v současnosti podle mne opět má, ale je to v rozdílu přístupu obou trenérů (Ščasný/Rada) k hráčům a co na koho platí. Rada se svojí povahou budící respekt, až pokoru - platil hlavně na ty zlobivé a dokázal je usměrnit. Ščasný má podle mne na hráče jiný pohled (neříkám, že horší): "je to tvoje věc, přesvědč mě ty sám. Když ne, tvoje smůla, jsou tu jiní".
To je právě to, co mě dráždí, že není individuální přístup. Vždyť kdo ví, co by vyrostlo z Nedvěda, kdyby v jeho klackovitých letech v Plzni si ho trenér osobně nepohlídal mimo fotbal. Vždyť je to kolektivní práce a ne jen přístup hlavního trenéra. Copak by se nenašli v okolí patroni spojení s klubem, staří hráči, trenéři, u kterých by byly talenty na byt a stravu?
Jinak jasně, těch vlivů je víc, nejde jen o Mahmuta, ale ta připravenost podat výkon na povel tam musí být, a pouštět si důvody proč nehraju do hlavy, je kontraproduktivní. Naopak by to měl být důvod ještě přidat.

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 08. 07. 2013, 16:32

Je tu vášnivá debata ohledně Egona Vůcha, tak také napíši něco ). Tam někdo psal, že na něj je potřeba tvrdá ruka. Nevím třeba jo já ho neznám osobně. Pamatuji si, jak nastoupil prvně za nás a předváděl tam dobré kousky ala Ronaldo. Byl poměrně nebezpečný a dařilo se mu. Pak jsem zaznamenal, že se to trenérovi Radovi nelíbilo, nebo nevím jaký měl problém, ale já jsem nechápal za co mu nadává furt. Cítil jsem z něho chuť ukázat se a radost, že se dostal do prvoligového týmu a může nastupovat. Všiml jsem si, že ho často kritizoval Rada při zápase víc než ostatní a přitom si myslím, že úplně zbytečně. Já byl s jeho hrou spokojený a nechápal sem proč tam na něj stále řve. Chtěl po něm opatrnější výkon asi a nelíbilo se mu jak to zkouší a to já naopak vítal. Následně jsem zaznamenal, že jeho hra byla více zmatená opatrnější a už to nebyl on, měl v hlavě brzdu a byl zmatený nevim no. Sice hrál více to jo a hrál i tak slušně. Co se týče rychlosti, tak mi Egon nepřišel jako zvlášť rychlý hráč, ale ani pomalej. Levá strana by mohla být ok a já jen vítám konkurenci větší. Je tam teď Marek Krátký, Jan Krob, Nivaldo, Egon. Myslím si, že by jsme mohli být spokojení spíše. Mně se dost libí i Marek Krátký a zrovna na něj se taky dost těšim. Ukazoval dobrou hru v závěru ligy, když dostal přiležitost. Myslim, že trenér se zmiňoval, že ho možná dá ale na pravou obranu se trochu bojim aby mu to neuškodilo. Kaufmann u nás hrál už dříve na pravé obraně, hrál to i ve Slavii a i v Brně a vždycky mi přišel jako spolehlivej hráč se zatraceně dlouhejma autama ). Vůch je mladej hráč a nebude první ani poslední, který bude ve svém věku čekat na přiležitost. Pokud trenér počítá do základu s vyhlédnutýma posilami. Nevěřili by jste co se mi dnes ale zdálo hehe. Měl jsem sen, že hrajeme s Jabloncem a dáváme jim totálně na frak a konečný výsledek byl 5:0 :-D, posily byli k neudržení v tom snu )).

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Karel Nicek » 09. 07. 2013, 00:57

Verbíř junior se už ale objevuje taky ).

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Karel Nicek Skautem

Příspěvek od Marky » 09. 07. 2013, 07:15

Karel Nicek píše:Nevěřili by jste co se mi dnes ale zdálo hehe. Měl jsem sen, že hrajeme s Jabloncem a dáváme jim totálně na frak a konečný výsledek byl 5:0 :-D, posily byli k neudržení v tom snu )).
:hello1: já věřím, že se ti sen splní! Letos uděláme titul :D :vlna:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů