Vedení klubu

Všechno co vás zajímá
Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 10. 07. 2013, 11:27

Kozel píše:Podstatou bude, že nízké vstupné s sebou přinese příliv vytuněných hlav s náckovským a násilnickým myšlením, šup s nima do klece. Mají diváky zaškatulkovaný a my vymýšlípe intelektuální šuplík, kterej se nikam nehodí.
Ty vytuněné náckovské hlavy bychom nejprve museli přijmout jako členy fanklubu - jinak by neměli možnost dostat se k těmto zvýhodněným permanentkám. A to si neumím představit, že přijímáme někoho takového do svých řad.

Všichni zapomínají, že uvedená permanentka by platila jen s členskou průkazkou fanklubu a takto by byl umožněn dotyčnému primární vstup na stadion. Kam si pak půjde sednout, to už je v tomhle irelevantní. Na co další kontrola, na co uzavřená klec?

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 10. 07. 2013, 11:31

Addax píše:
Kozel píše:Podstatou bude, že nízké vstupné s sebou přinese příliv vytuněných hlav s náckovským a násilnickým myšlením, šup s nima do klece. Mají diváky zaškatulkovaný a my vymýšlípe intelektuální šuplík, kterej se nikam nehodí.
Ty vytuněné náckovské hlavy bychom nejprve museli přijmout jako členy fanklubu - jinak by neměli možnost dostat se k těmto zvýhodněným permanentkám. A to si neumím představit, že přijímáme někoho takového do svých řad.

Všichni zapomínají, že uvedená permanentka by platila jen s členskou průkazkou fanklubu a takto by byl umožněn dotyčnému primární vstup na stadion. Kam si pak půjde sednout, to už je v tomhle irelevantní. Na co další kontrola, na co uzavřená klec?
Pokud se bavíme o slevě pro členy fanklubu tak je jedno kam si půjdou sednout to máš pravdu. Ale ten odkaz co jsem sem dával, a jak si myslím že to funguje v těch jiných klubech je to. Že to není sleva pro členy fanklubu ale pro návštěvníky kotle. Proto by to muselo být ohraničené plotem. Aby bylo jasné, že za tu slevu jdou do kotle. Mám pocit, že si pořád nějak nerozumíme... Odkaz jsem dával pro to, že se snažíme všemožně lidi lákat k nám. A jinde ty lákadla jsou od klubu daná a ne malá...

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 10. 07. 2013, 11:34

Marky píše: Addaxi smysl to má, ikdybychom neměli od vedení nic a nechtěli s námi mít nic společnýho :hello1:
Děláme to přeci kvůli teplickým fans, podpoře hráčů... Ne pro vedení ;-)
To my samozřejmě víme, nemusíme si to mezi sebou osvětlovat. ;-) A že by podezříval někdo zrovna mne, že mám výhody na prvním místě?
Naši podporu bych nerozděloval na hráče a vedení. Jsme fanklub FK Teplice a už z názvu vyplývá všechno. Jasně, že na zápasy choreo nevytváříme a nefandíme proto, že podporujeme vedení. Já mám na mysli hlavně naší spolupráci garantovanou smlouvou. A nemělo by to smysl, pokud by měla být jen kusem papíru.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 10. 07. 2013, 11:37

Marky píše:Mám pocit, že si pořád nějak nerozumíme... Odkaz jsem dával pro to, že se snažíme všemožně lidi lákat k nám. A jinde ty lákadla jsou od klubu daná a ne malá...
Vždyť o tom to právě je. O ničem jiném nepíšu. ;-)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 10. 07. 2013, 11:39

Addax píše:
Marky píše:Mám pocit, že si pořád nějak nerozumíme... Odkaz jsem dával pro to, že se snažíme všemožně lidi lákat k nám. A jinde ty lákadla jsou od klubu daná a ne malá...
Vždyť o tom to právě je. O ničem jiném nepíšu. ;-)
k nám jsem myslel do kotle. Do sektoru 34 - člen nebo nečlen....

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 10. 07. 2013, 11:43

Addax píše:
Marky píše: Addaxi smysl to má, ikdybychom neměli od vedení nic a nechtěli s námi mít nic společnýho :hello1:
Děláme to přeci kvůli teplickým fans, podpoře hráčů... Ne pro vedení ;-)
To my samozřejmě víme, nemusíme si to mezi sebou osvětlovat. ;-) A že by podezříval někdo zrovna mne, že mám výhody na prvním místě?
Naši podporu bych nerozděloval na hráče a vedení. Jsme fanklub FK Teplice a už z názvu vyplývá všechno. Jasně, že na zápasy choreo nevytváříme a nefandíme proto, že podporujeme vedení. Já mám na mysli hlavně naší spolupráci garantovanou smlouvou. A nemělo by to smysl, pokud by měla být jen kusem papíru.
Nikdo nikoho přeci nepodezřívá ;-)

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 10. 07. 2013, 11:47

Ten příklad s Libercem (a jiné) je o tom, že jejich kluby dávají uvedené slevy do kotle, kde se fandí, zároveň je to ale pro ně nespecifikovaná, anonymní množina neznámých lidí, proto je potřebují mít ohraničené pro přehled, kam slevu dávají.
O to je to však okatější, když my jako organizovaná skupina nesměle žádáme svého smluvního partnera o něco, co by se dalo zachytit ne v procentech, ale v promilech něčeho, co mají jinde i bez smluvního partnerství.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 10. 07. 2013, 12:19

Addax píše:Ten příklad s Libercem (a jiné) je o tom, že jejich kluby dávají uvedené slevy do kotle, kde se fandí, zároveň je to ale pro ně nespecifikovaná, anonymní množina neznámých lidí, proto je potřebují mít ohraničené pro přehled, kam slevu dávají.
O to je to však okatější, když my jako organizovaná skupina nesměle žádáme svého smluvního partnera o něco, co by se dalo zachytit ne v procentech, ale v promilech něčeho, co mají jinde i bez smluvního partnerství.
No a o tu slevu do kotle mi jde. Tu bych chtěl, o té jsem mluvil a ta je tady passé. Není to nic společného s fanklubem. Aby ta fungovala, musel by to být označený sektor. Přece nebudu dávat slevu do nějakého sektoru, když pak nepůjde ohlídat to, že tam ty návštěvníci budou skutečně chodit. Slevu pro členy fanklubu, jsme chtěli přece už od začátku a z nějakých důvodů to nešlo. Ta sleva do kotle není nijak spojovaná s fanklubem. Tu maj všichni. Fanklub nefanklub. Nebo si myslíte že by to tady šlo? Že by dali třeba o 300 levnější permici do S34 a kdo by si pak koupil tu normální? Když by vešel na stadion a nikdo by už nekontroloval kam si jde sednout... Ještě jednou říkám že o slevě na vstupném pro členy fanklubu jsme se s vedením klubu bavili už na začátku a neprošlo to. Na tom se asi ani teď nic nezmění. Takže si myslím, že obě varianty nepřipadají v úvahu. Proto jsem to psal. Ne že bych chtěl zavrhovat nápady které nebudou ode mě... To mě je fakt jedno kdo ten nápad vymyslí ;-) Zkusím to příště nadhodit a uvidím, jaká se mi dostane odpověď..

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 10. 07. 2013, 13:42

Možná ba stálo za to, dostat se přes Koviho k metodice, kterou kluby dostávají od asociace, jak mají vést přístup k divákovi. Třeba to, v čem souhlasím s Addaxem, že jsme svébytná průhledná a kontrolovatelná organizace, partner klubu, nemá v oficiálních pokynech o bezpečnosti a v tom jak má proběhnout fotbalový zápas vůbec místo. Sice máme s klubem smlouvu, kterou klub může i plnit během týdne, ale v den zápasu jde všechno jinak podle jiných not.
Já osobně si myslím, že největší překážkou je Heidenreich, který z nás nic nemá, kromě starostí navíc. Není to holt žádný Rikitan, ale asertivní obdoba SČE, RWE nebo O2, prostě distributor fotbalu. Zaplať, drž hubu a nic po mně nechtěj.

Noymi
Člen fanklubu
Příspěvky: 1403
Registrován: 14. 05. 2012, 15:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Noymi » 11. 07. 2013, 23:24

Kozel píše:Zaplať, drž hubu a nic po mně nechtěj.
:lol: :lol: :lol: krásná definice v podstatě jakékoliv moderní firmy. Snad se na tuhle úroveň nikdy nedostaneme s naším fanklubem :)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 15. 08. 2013, 06:38

Tak jsem se včera dozvěděl, že bychom měli v nejbližší době nějak rozjet spolupráci s Blšanama. Prý něco ve smyslu že by to byla naše farma, že bychom tam měli zrekonstruovat ten areál a začít ho využívat. Že by to bylo místo areálu v Modlanech? Ale zdá se mi to docela daleko. No uvidíme jestli to bude nakonec pravda nebo ne...?

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 15. 08. 2013, 09:25

Marky píše:Tak jsem se včera dozvěděl, že bychom měli v nejbližší době nějak rozjet spolupráci s Blšanama. Prý něco ve smyslu že by to byla naše farma, že bychom tam měli zrekonstruovat ten areál a začít ho využívat. Že by to bylo místo areálu v Modlanech? Ale zdá se mi to docela daleko. No uvidíme jestli to bude nakonec pravda nebo ne...?
:o
Areál je to lehce zanedbanej, některá hřiště už mají zarostlý trávník, ale po půlroce práce by to mohlo být v cajku. Důležitý, je že to bude papírově v pořádku a lze na to asi ihned čerpat dotace. Prostředí fajn, spojení do Teplic i Prahy v pohodě.
Nevýhoda venkova je vzdělání a ubytování. Jestli se nepletu, tak už před časem asi rok něco podobného začínalo, ale pak se do toho namotal myslím Most.
Abych pravdu řekl, mám z toho smíchaný pocity. Neladí to s programem v Teplicích je budoucnost, nadruhou stranu škoda nechat to ležet. Při dobrém managerském vedení by to mělo fungovat, ale asi jako satelit(dcera) a ne náhrada za Modlany(matka).

Kovi
Příspěvky: 21
Registrován: 02. 07. 2012, 14:23

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kovi » 16. 08. 2013, 15:09

Marky píše:Tak jsem se včera dozvěděl, že bychom měli v nejbližší době nějak rozjet spolupráci s Blšanama. Prý něco ve smyslu že by to byla naše farma, že bychom tam měli zrekonstruovat ten areál a začít ho využívat. Že by to bylo místo areálu v Modlanech? Ale zdá se mi to docela daleko. No uvidíme jestli to bude nakonec pravda nebo ne...?
Nepředpokládám, že bychom ten areál my rekonstruovali, ale je tu projekt herní obnovy Blšan, které by měly postoupit zpět do divize a následně být naší farmou s tím, že bychom poté blšanský areál využívali k soustředěním.

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 16. 08. 2013, 15:30

Kovi píše:
Marky píše:Tak jsem se včera dozvěděl, že bychom měli v nejbližší době nějak rozjet spolupráci s Blšanama. Prý něco ve smyslu že by to byla naše farma, že bychom tam měli zrekonstruovat ten areál a začít ho využívat. Že by to bylo místo areálu v Modlanech? Ale zdá se mi to docela daleko. No uvidíme jestli to bude nakonec pravda nebo ne...?
Nepředpokládám, že bychom ten areál my rekonstruovali, ale je tu projekt herní obnovy Blšan, které by měly postoupit zpět do divize a následně být naší farmou s tím, že bychom poté blšanský areál využívali k soustředěním.
To odpovídá realitě, s tím jedině souhlas. Zřejmě po sloučení s CL má Roudnice jiné plány (a pány).

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 16. 08. 2013, 15:57

Kovi píše: Nepředpokládám, že bychom ten areál my rekonstruovali, ale je tu projekt herní obnovy Blšan, které by měly postoupit zpět do divize a následně být naší farmou s tím, že bychom poté blšanský areál využívali k soustředěním.
Díky za vysvětlení, jak jsem psal tak jsem se k tomu dostal úplně bokem, takže jsem to sem nedával jako tuty informaci..

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 21. 08. 2013, 09:38

František Hrdlička hodnotí začátek sezóny:
http://fotbal.idnes.cz/reditel-teplic-h ... fotbal_elv

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Vedení klubu

Příspěvek od melda » 21. 08. 2013, 11:13

Marky píše:František Hrdlička hodnotí začátek sezóny:
http://fotbal.idnes.cz/reditel-teplic-h ... fotbal_elv
Jo, taky jsem to četla a souhlasím s ním - radovat se, ale je to ...teprve 5. kolo ... Jedeme dál a pořád líp - to je můj sen :ahoj:

Karel Nicek
Příspěvky: 62
Registrován: 12. 06. 2013, 22:33

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Karel Nicek » 21. 08. 2013, 14:13

Tak jako ta hra a výsledky záleží na hodně věcech a je opravdu hodně brzké si myslet, že takhle budeme pokračovat celou sezonu. Zatím dobrý tak můžeme být spokojený momentálně ), ale proč myslet na to co bude a jak to bude, prostě teď je to takhle a je to přijemné ). Je to hodně práce furt, záleží na klukách co si dají do hlavy. Ono se to taky může rázem obrátit, protože to nezvládnou v hlavě. Jsme pořád opravdu na začátku a když srovnám náš tým s týmem Plzně, tak jsme fakt na začátku, protože pokud by se nám dařilo, tak i pak na nás čeká mnoho obtížných chvil, které se musí hráči naučit ustát a nepodléhat nějakým venkovním a mediálním tlakům, nebo tlakům z toho, že se nám daří, nebo jakási uspokojenost. Je toho prostě hodně. Někdy se to dobře sejde a tohle všechno tam bude spontálně a může se podařit dobrá sezona, ale top tým dělají hráči co si to umí v hlavě skvěle srovnat.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 22. 11. 2013, 07:53

Myslím že včerejší akce na Zámečku S Vachouškem, Bičovským a Litsingim se opravdu povedla. Bavilo mě to celou dobu a budu rád, pokud se něco dalšího bude opakovat :palecnahoru:

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 22. 11. 2013, 09:04

Marky píše:Myslím že včerejší akce na Zámečku S Vachouškem, Bičovským a Litsingim se opravdu povedla. Bavilo mě to celou dobu a budu rád, pokud se něco dalšího bude opakovat :palecnahoru:
Pižma tam byl jako hráč a veterán nebo taky něco pro klub dělá (vyhledávače talentů, tvář klubu ap.)?

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Vedení klubu

Příspěvek od melda » 22. 11. 2013, 09:59

Pižma tam byl spíš jako kamarád moderátora, tím nesnižuju jeho zásluhy o teplický fotbal, ale jak sám přiznal, jeho "srdce" je rozpůlené - půl Teplice a půl Bohemians ;) . Taky kdysi trénoval Štěpána, který ho důsledně oslovoval trenére...bylo to fakt dobré, výborný byl překladatel pro Franciho - ač právník, byl velmi sympatický a dobře zapadl do "party" pozvaných. Jen nás tam nebylo plno, škoda, fakt to byl příjemný večer fotbaliiista - třeba příště .....
:ahoj:

Martas
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 381
Registrován: 01. 02. 2013, 00:08

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Martas » 09. 12. 2013, 17:29

V dnešním Teplickém deníku velký rozhovor s trenérem. Ten člověk přesně ví, jakou cestou jít a je dobře, že mu vedení vychází vstříc. :palecnahoru: Začínám věřit, že se toho titulu dožiji, i když třeba až příští sezonu. fanklubaak

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 10. 02. 2014, 07:41


Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 04. 03. 2014, 07:53

Střídačky hezké...
Jen ty sedačky by nemuseli být červené :kladivo:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 04. 03. 2014, 14:56

Marky píše:Střídačky hezké...
Jen ty sedačky by nemuseli být červené :kladivo:
Hezké, ale čekal jsem že budou vyměněny za ty staré. Ne že se takhle šoupnou před ně. Vypadá to dost divně. Třeba je na to přebudování ale potřeba víc času. No snad se dočkáme a zároveň i změny barvy..

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Vedení klubu

Příspěvek od hans85 » 04. 03. 2014, 22:25

Marky píše:
Marky píše:Střídačky hezké...
Jen ty sedačky by nemuseli být červené :kladivo:
Hezké, ale čekal jsem že budou vyměněny za ty staré. Ne že se takhle šoupnou před ně. Vypadá to dost divně. Třeba je na to přebudování ale potřeba víc času. No snad se dočkáme a zároveň i změny barvy..
Podle mě se nové střídačky na náš stsdion nehodí a to nemluvím jenom o barvě sedaček to doufám, že se ještě předělá, ale i ta kvality mi přijde na fotkách nízká(myslím kvalita sedaček.
Hlavním problém, ale je, že tyto střídačky nebyly primárně určeny pro náš stadion. tento typ střídaček se hodí na travnatou plochu a ne že se dají před ty naše staré, kde je vybetonováno a nebo tam je dlažby.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 04. 03. 2014, 23:11

Podle čeho jste nabyli přesvědčení, že ty nové střídačky byly na oné fotce Koviho už na svém definitivním místě? ;)
Podle mne tam jednak ani nemůžou být, podle pravidel je tam "výběhové" místo trenérů a ´druhak´ tam čekaly na vymontování těch původních (které na fotce ještě taky jsou). A pak přijdou jedny na místo druhých.
A co se týká barvy, jsem přesvědčen, že ta červená by neprošla, takže je musejí přestříkat. Celkový vzhled - ten si troufnu ohodnotit, až je uvidím na živo, splynuté s reálem prostředí.

Tady se asi Kovimu vymstila přemíra iniciativy s předčasným pochlubením se a zveřejněním tzv. polotovaru...

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 05. 03. 2014, 09:10

Addax píše:Podle čeho jste nabyli přesvědčení, že ty nové střídačky byly na oné fotce Koviho už na svém definitivním místě? ;)
Podle mne tam jednak ani nemůžou být, podle pravidel je tam "výběhové" místo trenérů a ´druhak´ tam čekaly na vymontování těch původních (které na fotce ještě taky jsou). A pak přijdou jedny na místo druhých.
A co se týká barvy, jsem přesvědčen, že ta červená by neprošla, takže je musejí přestříkat. Celkový vzhled - ten si troufnu ohodnotit, až je uvidím na živo, splynuté s reálem prostředí.

Tady se asi Kovimu vymstila přemíra iniciativy s předčasným pochlubením se a zveřejněním tzv. polotovaru...
Tohle všechno jsem bral v potaz ve své kritice na sklářích, myslím, že jsem prohlídl dost obrázků, abych pochopil konstrukci a způsob přemýšlení jejich konstruktéra. Určujícím určitě bylo zadání a v něm kritérium ceny. To podle mně vedlo ke kombinaci dvou nesourodých konstrukčních systémů, samotné boudy a sedaček od dvou různých výrobců. To je z mého hlediska největší slabina celého řešení. Skladebná a materiálová nesourodost. Proč nebyly pro nosný systém sedaček využity šikmé vzpěry v podlahové oblasti boudy? Protože na boudu byl použit lištový systém k zakrývání bazénů nebo pro podobné nanáročné objekty, který by zatížení tunou vrtícího se masa neunesl.
Jedinou výhodou je variabilita a použitelnost v různých areálech se spoustou hřišť, prostě masovka nebo na stadionech, kde domácí hrajou jednou za čtrnáct dní a mezi tím je tam koncert, spartakiáda a volební míting. Pro exkluzivní jednoúčelový ligový stadion je to laciné přechodné řešení. Představte si klepat v tom skleníku kosu 3. prosince při posledním pohárovém kole bez podlahy a topení.
napadx
Prostě je to reklamní tah, zviditelnění se a za rok, až poteče z těch koleček rez a zpuchří gumové těsnění a bude to osrané od vrabců to půjde do Modlan.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 05. 03. 2014, 13:08

Z našeho pohledu fanoušků je to jen o vzhledu. A ten já si ohodnotím, až to uvidím na místě. ;)

Reklamní tah - tak samozřejmě, to v první řadě. Vždy je to o prestiži. Proč se nepochlubit tím, co dělal náš majitel pro MS v Brazílii, že máme to stejné v Tcích. Stejně, jako jsme se chlubili jako první se světelnou tabulí. Kdy se hned ozvali žárlivě fandové z Liberce, že oni už takovou mají dávno. Pominuli, že ta byla úplně o něčem jiném. Dneska už je to taky o něčem jiném, z opačného pohledu - když vidíme na tabuli ty mrtvé fleky. Ale tehdy...

Takže když to shrnu se střídačkami - je teď jen na klubu, jak se s nimi do pondělka popasuje. Aby fandům sedly "do oka" a hráči se na nich cítili dobře.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 05. 05. 2014, 08:46


Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů