Vedení klubu

Všechno co vás zajímá
Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 18. 06. 2013, 09:26

Včera byla Na Stínadlech delegace z Japonska. Tak doufám, že přivezli s sebou i pořádnej balík peněz :glasses:

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Vedení klubu

Příspěvek od hans85 » 18. 06. 2013, 10:13

Marky píše:Včera byla Na Stínadlech delegace z Japonska. Tak doufám, že přivezli s sebou i pořádnej balík peněz :glasses:
Na to bych moc nespoléhal spíše naopak :wall:

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Vedení klubu

Příspěvek od melda » 18. 06. 2013, 10:18

hans85 píše:
Marky píše:Včera byla Na Stínadlech delegace z Japonska. Tak doufám, že přivezli s sebou i pořádnej balík peněz :glasses:
Na to bych moc nespoléhal spíše naopak :wall:
No, já spíš doufám, že je moc neprováděli po ochozech - mě by se jako majiteli moc nelíbilo, že se majetek průběžně neudržuje, určitě tam je i "bordel" po lize neuklizenej :angry1: , ale tam oni nechodí a dole to vypadá dobře ... snad ten šek na stole přistane :jazyk:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 18. 06. 2013, 10:31

melda píše:
hans85 píše:
Marky píše:Včera byla Na Stínadlech delegace z Japonska. Tak doufám, že přivezli s sebou i pořádnej balík peněz :glasses:
Na to bych moc nespoléhal spíše naopak :wall:
No, já spíš doufám, že je moc neprováděli po ochozech - mě by se jako majiteli moc nelíbilo, že se majetek průběžně neudržuje, určitě tam je i "bordel" po lize neuklizenej :angry1: , ale tam oni nechodí a dole to vypadá dobře ... snad ten šek na stole přistane :jazyk:
Bordel tam určitě je, na Kabátech jsem viděl ještě naše choreo... A po Kabátech určitě uklidili jen plochu a ochozy nechají až na týden před ligou... Byli podle mě ale stejně jen na hrací ploše a ve VIP ;-)

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 18. 06. 2013, 10:32

Co je pravdy na tom, že prý v Modlanech, na pozemcích, kde má vzniknout tréninkové středisko, je zapíchlá cedule Na prodej?
Hřišťata byla v rozporu s územním plánem, má tam být průmyslová zóna? Nebo něco vážnějšího? Změna koncepce? Rezignace na vlastní odchovance nebo revize využití stávajících možností?
:o :?: :shock:

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Vedení klubu

Příspěvek od melda » 18. 06. 2013, 10:58

Kozel píše:Co je pravdy na tom, že prý v Modlanech, na pozemcích, kde má vzniknout tréninkové středisko, je zapíchlá cedule Na prodej?
Hřišťata byla v rozporu s územním plánem, má tam být průmyslová zóna? Nebo něco vážnějšího? Změna koncepce? Rezignace na vlastní odchovance nebo revize využití stávajících možností?
:o :?: :shock:
Petříkova informační kancelář :lol: , ale vážně - na tohle nám odpoví asi jen vedení a to bude mlžit a tvrdit, že nejsou peníze na běžný provoz a tak "V Teplicích je budoucnost" pomalu zajde na úbytě ....

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 18. 06. 2013, 10:59

Kozel píše:Co je pravdy na tom, že prý v Modlanech, na pozemcích, kde má vzniknout tréninkové středisko, je zapíchlá cedule Na prodej?
Hřišťata byla v rozporu s územním plánem, má tam být průmyslová zóna? Nebo něco vážnějšího? Změna koncepce? Rezignace na vlastní odchovance nebo revize využití stávajících možností?
:o :?: :shock:
Vůbec o tom nevím, ale doufám že to je jen výmysl. Bral jsem to tak, že výstavba tréninkového střediska v Modlanech je základ práce s mládeží.... Co nejdřív se tam pojedu podívat...

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 18. 06. 2013, 13:24

Koukal jsem, že v Srbicích za autocentrem Elán bují výstavba, tak jestli to nemá souvislost s tím. Uvidíme, třeba je to kachna.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 18. 06. 2013, 13:33

Kozel píše:Koukal jsem, že v Srbicích za autocentrem Elán bují výstavba, tak jestli to nemá souvislost s tím. Uvidíme, třeba je to kachna.
koukal jsem po realitkách, a nikde nenabízejí parcelu o takový velikosti jako má ta s tím plánovaným centrem. Nějakejch 253 000 m2...

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 18. 06. 2013, 15:11

Podle mě se klub soustředí na rozvoj (nebo údržbu) stávajícího centra mládeže na Angru.
V Teplicích je budoucnost, velkoklub, Modlany - přes to asi už přejel vlak...

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 18. 06. 2013, 15:13

Kozel píše:nebo revize využití stávajících možností?
tipuji tuhle variantu

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 21. 06. 2013, 09:02

Bavil jsem se s kamarádem, který pracuje přímo vedle pozemku v Modlanech a o žádné ceduli na prodej neví.... Jen mi říkal, že to zase pěkně zarůstá...

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Vedení klubu

Příspěvek od melda » 21. 06. 2013, 09:22

Marky píše:Bavil jsem se s kamarádem, který pracuje přímo vedle pozemku v Modlanech a o žádné ceduli na prodej neví.... Jen mi říkal, že to zase pěkně zarůstá...
No vida, nakonec to bude opravdu Petříkova kachna :ahoj:

hans85
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 907
Registrován: 10. 05. 2012, 18:59

Re: Vedení klubu

Příspěvek od hans85 » 21. 06. 2013, 11:45

melda píše:
Marky píše:Bavil jsem se s kamarádem, který pracuje přímo vedle pozemku v Modlanech a o žádné ceduli na prodej neví.... Jen mi říkal, že to zase pěkně zarůstá...
No vida, nakonec to bude opravdu Petříkova kachna :ahoj:
Bych se ani nedivil, ten člověk je mi, tak strašně nesympatickej:-)

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 21. 06. 2013, 14:44

hans85 píše:
melda píše:
Marky píše:Bavil jsem se s kamarádem, který pracuje přímo vedle pozemku v Modlanech a o žádné ceduli na prodej neví.... Jen mi říkal, že to zase pěkně zarůstá...
No vida, nakonec to bude opravdu Petříkova kachna :ahoj:
Bych se ani nedivil, ten člověk je mi, tak strašně nesympatickej:-)
Máš recht. Za těch pár dní je to duševní voraz něco přečíst a napsat sem. Chodit na Skláře už mi připadá jak chodit do práce. Zbyli tam jen rejpalové a škarohlídi. Napíšeš něco pozitivního a jseš za pitomce.

Mara
Příspěvky: 63
Registrován: 17. 05. 2012, 20:18

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Mara » 21. 06. 2013, 16:27

Kozel píše:Máš recht. Za těch pár dní je to duševní voraz něco přečíst a napsat sem. Chodit na Skláře už mi připadá jak chodit do práce. Zbyli tam jen rejpalové a škarohlídi. Napíšeš něco pozitivního a jseš za pitomce.
Proto už tam radši nepíšu vůbec...

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 21. 06. 2013, 16:35

Mara píše: Proto už tam radši nepíšu vůbec...
;)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 21. 06. 2013, 16:45

Mara píše: Proto už tam radši nepíšu vůbec...
A takových lidí je víc, nebo lidí co tam ani psát pořádně nezačali... Teda alespoň co já vím...

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Vedení klubu

Příspěvek od melda » 21. 06. 2013, 20:55

Jo, jo - běží tam jedna složka a hoši jsou negativní skoro jako Petřík :lol: a když náhodou není někdo pesimista ...je rozcupován :P ....... uvidíme co bude dál :ahoj:

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 08. 07. 2013, 23:15


Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 09. 07. 2013, 06:09

Hodilo by se nám to :-)

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 09. 07. 2013, 14:07

http://www.sportrevue.cz/ceny-permanene ... ticleStart
tady je souhrn cen všech permanentek na ligové stadiony. Vycházíme tu sice 6. nejdražší ale není to tak přesné, jelikož máme celý stadion krytý a většina týmů co vychází levněji, to má levněji jen na nekrytou... Takový Baník prodává na krytou tribunu za 1400 a to jsou tam daný jako nejlevnější.
Co mě zaujalo tak je v Liberci cena permanentky "do kotle" což je o 700 levnější než v případě permanentky na jejich severní tribunu která stojí 1300...podobně to má Jablonec, Boleslav. To se pak lehce lákají lidi do kotle... Ale tohle je u nás bohužel passé.... :(

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Vedení klubu

Příspěvek od melda » 09. 07. 2013, 19:49

Marky píše:http://www.sportrevue.cz/ceny-permanene ... ticleStart
tady je souhrn cen všech permanentek na ligové stadiony. Vycházíme tu sice 6. nejdražší ale není to tak přesné, jelikož máme celý stadion krytý a většina týmů co vychází levněji, to má levněji jen na nekrytou... Takový Baník prodává na krytou tribunu za 1400 a to jsou tam daný jako nejlevnější.
Co mě zaujalo tak je v Liberci cena permanentky "do kotle" což je o 700 levnější než v případě permanentky na jejich severní tribunu která stojí 1300...podobně to má Jablonec, Boleslav. To se pak lehce lákají lidi do kotle... Ale tohle je u nás bohužel passé.... :(
..a proč ? Hoď řeč s kamarády ve vedení a můžeš sektor 34 udělat taky na permice pro Fankub - třeba to projde...a cenu pak můžeš doplácet z fanklubové kasy a třeba bude konečně dost členů .....

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 09. 07. 2013, 21:01

melda píše:
..a proč ? Hoď řeč s kamarády ve vedení a můžeš sektor 34 udělat taky na permice pro Fankub - třeba to projde...a cenu pak můžeš doplácet z fanklubové kasy a třeba bude konečně dost členů .....
Myslím, že to neprojde už jen z toho důvodu, že bychom museli být nějak ohraničeni. Jako je třeba sektor 15 nebo malá tribuna. A ani jedno pro nás nepřipadá v úvahu... ;) Jak by pak poznali, kdo s permicí k nám do 34 chodí opravdu do té 34? A ostatním kotelníkům to určitě dává levněji klub, ne fanklub ...

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 09. 07. 2013, 21:26

Marky píše:
melda píše:
..a proč ? Hoď řeč s kamarády ve vedení a můžeš sektor 34 udělat taky na permice pro Fankub - třeba to projde...a cenu pak můžeš doplácet z fanklubové kasy a třeba bude konečně dost členů .....
Myslím, že to neprojde už jen z toho důvodu, že bychom museli být nějak ohraničeni. Jako je třeba sektor 15 nebo malá tribuna. A ani jedno pro nás nepřipadá v úvahu... ;) Jak by pak poznali, kdo s permicí k nám do 34 chodí opravdu do té 34? A ostatním kotelníkům to určitě dává levněji klub, ne fanklub ...
Teď Ti Marku nějak nerozumím. Když budou mít členové fanklubu svojí permanentku určenou pro ně, kterou se budou prokazovat při vstupu na stadion místo vstupenky, k čemu ohraničený sektor?

melda
Člen výboru fanklubu
Příspěvky: 1883
Registrován: 10. 05. 2012, 20:49

Re: Vedení klubu

Příspěvek od melda » 09. 07. 2013, 22:32

Addax píše:
Marky píše:
melda píše:
..a proč ? Hoď řeč s kamarády ve vedení a můžeš sektor 34 udělat taky na permice pro Fankub - třeba to projde...a cenu pak můžeš doplácet z fanklubové kasy a třeba bude konečně dost členů .....
Myslím, že to neprojde už jen z toho důvodu, že bychom museli být nějak ohraničeni. Jako je třeba sektor 15 nebo malá tribuna. A ani jedno pro nás nepřipadá v úvahu... ;) Jak by pak poznali, kdo s permicí k nám do 34 chodí opravdu do té 34? A ostatním kotelníkům to určitě dává levněji klub, ne fanklub ...
Teď Ti Marku nějak nerozumím. Když budou mít členové fanklubu svojí permanentku určenou pro ně, kterou se budou prokazovat při vstupu na stadion místo vstupenky, k čemu ohraničený sektor?
A jsme zase tam, jak psal Addax v nějakém jiném chlívku :box: , já to napsala jen jako popíchnutí, jako možnost, aby klub něco mohl udělat pro fanklub a už to ani nezkusíme :jazyk:

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 10. 07. 2013, 06:18

Addax píše:
Myslím, že to neprojde už jen z toho důvodu, že bychom museli být nějak ohraničeni. Jako je třeba sektor 15 nebo malá tribuna. A ani jedno pro nás nepřipadá v úvahu... ;) Jak by pak poznali, kdo s permicí k nám do 34 chodí opravdu do té 34? A ostatním kotelníkům to určitě dává levněji klub, ne fanklub ...
Teď Ti Marku nějak nerozumím. Když budou mít členové fanklubu svojí permanentku určenou pro ně, kterou se budou prokazovat při vstupu na stadion místo vstupenky, k čemu ohraničený sektor?[/quote]



Kdyby nám klub dal permice pro fanklub levnější, aby chodili do sektoru 34, tak jak by po vstupu se skutečně ovlivnilo aby šli k nám do sektoru, pokud by nebyl ohraničenej, tak to už nikdo neohlídá. Navíc v LB, JBL, a MB to není pro fanklub, tak jsem to původně ani nemyslel. Tam ta akce si myslím, že nemá lidi lákat do fanklubů ale do kotle. Aby bylo co nejvíc lidí na jednom místě.... Proto ohraničený sektor.
melda píše: A jsme zase tam, jak psal Addax v nějakém jiném chlívku :box: , já to napsala jen jako popíchnutí, jako možnost, aby klub něco mohl udělat pro fanklub a už to ani nezkusíme :jazyk:
ale my jsme to už vlastně s klubem probírali. Ohledně možnosti levnějších vstupenek pro členy fanklubu... Vstupenka nebo permanentka to bude asi to stejný. A pokud si dobře pamatuju tak Hrdlička říkal, že by to šlo pokud bychom chodili právě do nějakého ohraničeného sektoru, nebo na malou tribunu, aby šlo zdůvodnit pro vedení AGC že máme levnější vstupné a je nás tam proto tolik a tolik. Ale že je tak nějak proti tomu... A Heidenreich říkal, že je proti tomu, že to je proti tomu fandovství chodit nebo vstupovat někam jen kvůli levnějšímu vstupnému..

Já se na to zeptám, na ty permice, nechci nic zavrhovat - ale myslím, že z těchto důvodů se mi dostane stejná odpověď jako u lístků....

Uživatelský avatar
Kozel
Člen fanklubu
Příspěvky: 618
Registrován: 17. 05. 2012, 16:05
Bydliště: Děčín

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Kozel » 10. 07. 2013, 07:35

Podstatou bude, že nízké vstupné s sebou přinese příliv vytuněných hlav s náckovským a násilnickým myšlením, šup s nima do klece. Mají diváky zaškatulkovaný a my vymýšlípe intelektuální šuplík, kterej se nikam nehodí.

Addax
Příspěvky: 1234
Registrován: 10. 05. 2012, 13:59
Bydliště: Praha + Na Stínadlech Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Addax » 10. 07. 2013, 11:19

Vedení (v tomto případě řed. pro obchod a marketing) to ale nemůže stavět prioritně jako výhodu, umetení cestičky pro někoho, kdo fanklubu ještě není a kdo by se mohl tím tzv. "nabalit" k nám, do sektoru 34.
My nepotřebuje být uzavřeni jako stádo, nad kterým musí být od klubu kontrola. To se může vztahovat na S15, od kterých se nikdy neví, co od nich čekat.
Jsme jednou řádná a přehledná organizace s jasnými stanovami, průhledným programem a hlavně - jsme rovnocenným partnerem pro klub na základě uzavřené smlouvy, kde je toto partnerství deklarováno. Proto se na nás musí takto pohlížet. Z partnerství plynou závazky, ale i oboustranné výhody - takhle je to všude. Mírná sleva, z obyčejných permanentek pro členy fanklubu, je už to nejmenší. Zvýhodňuje se vše možné, rodiny s dětmi, ženy vstup zdarma, tak proč zrovna fanklub má být odstrčenou popelkou, která je tak trochu na obtíž, když jednou za čas vztyčí umouněný prstíček, že by taky něco potřebovala??
Jestli si opravdu tohle vedení myslí a neváží si naší podpory a splupráce, pak to všechno asi nemá smysl.

Uživatelský avatar
Marky
Předseda fanklubu
Příspěvky: 3378
Registrován: 11. 05. 2012, 06:16
Bydliště: Novosedlice

Re: Vedení klubu

Příspěvek od Marky » 10. 07. 2013, 11:25

Addax píše:Vedení (v tomto případě řed. pro obchod a marketing) to ale nemůže stavět prioritně jako výhodu, umetení cestičky pro někoho, kdo fanklubu ještě není a kdo by se mohl tím tzv. "nabalit" k nám, do sektoru 34.
My nepotřebuje být uzavřeni jako stádo, nad kterým musí být od klubu kontrola. To se může vztahovat na S15, od kterých se nikdy neví, co od nich čekat.
Jsme jednou řádná a přehledná organizace s jasnými stanovami, průhledným programem a hlavně - jsme rovnocenným partnerem pro klub na základě uzavřené smlouvy, kde je toto partnerství deklarováno. Proto se na nás musí takto pohlížet. Z partnerství plynou závazky, ale i oboustranné výhody - takhle je to všude. Mírná sleva, z obyčejných permanentek pro členy fanklubu, je už to nejmenší. Zvýhodňuje se vše možné, rodiny s dětmi, ženy vstup zdarma, tak proč zrovna fanklub má být odstrčenou popelkou, která je tak trochu na obtíž, když jednou za čas vztyčí umouněný prstíček, že by taky něco potřebovala??
Jestli si opravdu tohle vedení myslí a neváží si naší podpory a splupráce, pak to všechno asi nemá smysl.
Addaxi smysl to má, ikdybychom neměli od vedení nic a nechtěli s námi mít nic společnýho :hello1:
Děláme to přeci kvůli teplickým fans, podpoře hráčů... Ne pro vedení ;-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů