Fanklub FK Teplice

• rss

FK Teplice – Zbrojovka Brno 2:0

26 listopadu 2012 |

Poslední  ligový zápas roku 2012 sledovalo na Stínadlech 3318 diváků. Na teplická Stínadla přijel soupeř z Brna. Naši nezačali zápas vůbec špatně, ale postupem času měla více ze hry Zbrojovka.  Za to v hledišti se hlasitě fandilo už od začátku. A i ve chvílích kdy se v zápase klukům nadařilo, jsme se je snažili co nejvíce podporovat. A hráči nás odměnili postupným zlepšováním hry. Ve 25. minutě jsme roztáhli naše choreo se vzkazem pro hráče a realizační tým FK Teplice.  Do kabin se ale bohužel odcházelo za stavu 0:0.

I po přestávce jsme si fandění užívali a nenechávali v tom naše hráče samotné. K pokřiku „Teplice“ se přidávaly i ostatní sektory a i díky tleskadlům byla atmosféra více než dobrá. Na hřišti se mezitím dostávali tepličtí do menších šancí a v 60. minutě se díky Aidinově přihrávce prosadil J. Chovanec. V hledišti se rozpoutala vlna nadšení a i menší úlevy. Hráči se, jak se v Teplicích občas stává, po vstřeleném gólu nezatáhli, ale naopak i nadále útočili. To přineslo ovoce již 7 minut po prvním vstřeleném gólu. Tentokrát se prosadil Aidin Mahmutovič.

Do konce zápasu už žádný jiný gól nepadl, ikdyž k němu nebylo občas daleko, zejména na brněnské straně. Největší ovace si v tomto zápase vysloužil střelec druhého gólu Aidin Mahmutovič, jehož křestní jméno při střídání skandoval téměř celý stadion.

Po zápase jsme se s ligovým podzimem rozloučili s hráči děkovačkou. Doufejme tedy, že se přes zimu v týmu „něco“ změní a na jaře se vyhoupneme do klidných míst tabulky. A podobných děkovaček, jako byla ta dnešní nebo ta po zápase s Libercem, bude více.

Tímto zápasem však tepličákům podzim nekončí, čeká je ještě pohárové utkání proti Domažlicím. Neváhejte a přijďte letos naposledy teplické hráče podpořit na důležité utkání.