Sigma Olomouc – FK Teplice 2:2

11 srpna 2013 |

V autě, cestou do Olomouce jsme se bavili, že bod z Olomouce bude asi dobrý. To jsme ale netušili, jak skvělý výkon náš tým předvede a že nakonec vlastně ztratíme dva body.
Cesta do Olomouce probíhala v pohodě. I nechvalně známou dálnici D1 jsme projeli bez větších komplikací a stáli jsme v koloně jen asi 10 minut kousek před Brnem. Ke stadionu jsme dojeli kolem čtvrté hodiny a měli jsme akorát čas stavit se v naší oblíbené olomoucké restauraci na jídlo. Tak hodinu před výkopem jsme dorazili zpátky ke stadionu a poté do sektoru hostí. Vyvěsili jsme vlajky a pozorovali přípravu našich borců. Také jsme poprvé využili naše nové samolepky a zanechali tak po sobě v sektoru stopu.
Začátek zápasu byl z naší strany takový vlažný, ale poté jsme přebrali otěže zápasu a byli po velkou část zápasu lepším týmem. Bohužel jsme ale dostali první gól, který podle všeho vypadal jako z ofsajdu. Naznačovala to i reakce Tomáše Grigara, který neváhal vyběhnout až k čárovému rozhodčímu a tam to prokonzultovat. Olomouc hrála zákeřně, a vyústěním bylo vyloučení Varadiho, který trefil loktem do nosu Jana Kroba. Z našeho sektoru to bylo jasně vidět a nechápu proto reakce olomouckých “fanoušků”, kteří při každém dotyku Kroba s míčem pískali a nadávali. Přitom tu krev v obličeji viděli i oni. Začali házet na plochu různé předměty jako třeba kelímky od piva. Ke konci zápasu dokonce jeden plný kelímek trefil Honzu Kroba přímo do hlavy.
Škoda vyrovnávací branky, ale předváděná hra slibuje světlou budoucnost. A jistě i první venkovní výhru.
Není nad to, vidět utkání na živo. Toto Vám neposkytnou žádné onlajny, sestřihy na internetu a ani pořad Dohráno. Ve kterém nezmínili ani například ukázkovou malou domů Olomouckých ze začátku zápasu, po které jsme měli zahrávat nepřímý volný kop. Pojeďte se s námi naživo podívat do Edenu na utkání se Slavií. Určitě nebudete připraveni o parádní zážitek.
Fanklub v Olomouci