Viktoria Plzeň – FK Teplice 3:0

29 dubna 2014 |

Na zápas s Viktorií Plzeň jsme chtěli vypravit autobus, ale bohužel se nám nepřihlásilo dostatek lidí a tak jsme vyrazili osobními auty. Tímto bych chtěl poděkovat všem řidičům kteří s námi jeli. Jestli nebyl zájem o výjezd kvůli hře a prohře s Brnem, nebo páteční termín, nebo byl důvod to, že u nás v Teplicích není ještě tolik zažité jezdit i na venkovní utkání se můžeme jen domnívat. Nicméně v pořádání výjezdů budeme pokračovat i nadále a věříme, že je blízko doba, kdy na každé utkání, vypravíme minimálně jeden plný autobus. Do Plzně jsme vyjeli v počtu 16-ti lidí. Dorazili jsme s dostatečným předstihem a v klidu vešli do sektoru. Security služba byla standardní a nebyli žádné problémy. Občerstvení je v Plzni na dobré úrovni, jen pro toho kdo by čekal že si ve městě piva na pivu pochutná čekalo překvapení. V nabídce bylo pouze pivo nealkoholické a navíc chuťově nebylo dobré. Samotný zápas pak nezačal z naší strany vůbec zle a špatný výkon jsme nepodali ani ve zbytku zápasu. Shodli jsme se, že výkon byl opravdu o mnoho lepší než na Bohemce nebo s Brnem.
Fanklub v Plzni