Výjezd do Plzně

2 dubna 2013 |

Pojeďte s Fanklubem na výjezd do Plzně. Utkání se odehraje v neděli 7.4.2013 od 16:00 na stadioně ve Štruncových sadech.  Tento výjezd je pro všechny ZDARMA a to díky hráčům našeho klubu. “Byla to spontánní myšlenka celé kabiny, cítíme vaši podporu a tímto bychom vám chtěli poděkovat a také vás podpořit.” Řekl Milan Matula, pokladník týmu. My také děkujeme. Teplické výjezdy sice nepatří mezi ty nejpočetnější, ale na žádném soutěžním utkání nebyla výjezdová nula. Pojeďte s námi poděkovat mužstvu tím nejlepším způsobem a to fanděním a podporou při těžkém utkání v Plzni. Místa v autobuse jsou omezená na 54 fans, již nyní je 21 míst obsazeno, proto pište svoje přihlášky na marik@fanklubfkt.cz nebo na tel. číslo 776 849 847. Odjezd je naplánován v 13:00 ze Stínadel. U vstupenek stále pak platí že členové fanklubu ZDARMA, nečlenové si vstupenky kupují sami.

Teplice olé

budejovice