Výjezd Fanklubu do Hradce Králové

25 října 2012 |

Hradec Králové – FKTeplice2:0

21.10.2012

Do Hradce vyrážíme v počtu 14 lidí s vidinou tří bodů a porážky našeho bývalého, ne příliš oblíbeného, trenéra. Na místo dorážíme přibližně hodinu před zápasem a míříme do sektoru hostů. Stadion Pod lízátky podle mého patří k nejhorším v lize a srovnal bych ho s bývalýmPlzeňským stadionem. K občerstvení nám slouží klobásy, mimochodem výborné, a nealkoholické pivo. Normální pivo nebylo v nabídce. Fotbal vypadal tak jak vypadal, a bohužel nám naše 20-ti minutovka, kdy jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, na korigování výsledku nestačila. Ale přesto jsme fandili po celý zápas a z plných plic. Utkání končí, a stále se neodlepujeme od spodku tabulky. Nezbývá než doufat, že se v domácím utkání s Olomoucí odrazíme do míst, kam patříme. Přijďte do sektoru 34 společně vytvořit skvělou atmosféru a pomoci našim borcům ke třem bodům.