• rss

FK Teplice – FC Fastav Zlín (2:2)

17 dubna 2016 |

Dne 16.4.16 se hrálo 25. kolo Synot ligy a náš tým hostil FC Fastav Zlín.
Ještě před zápasem jsme popřáli naší člence a věrné teplické fanynce k narozeninám a poté se už těšili na samotný zápas.

Do sestavy se po půlroční pauze vrátil Tomáš Grigar a po menší odmlce také Tomáš Vondrášek. Naši hráči začali zápas třemi po sobějdoucími rohy v prvních 5 minutách. V 5. minutě padla také první branka zápasu, po vlastním gólu Jugase vedeme 1:0 a my slavíme.
Tepličáci dnes hrají dobrý fotbal a soupeře téměř k ničemu nepustí a ve 33. minutě utkání si návrat osladil Vondrášek a vedeme již o 2 branky. Naláda v našem sektoru je nejen kvůli výsledku, ale i díky předváděné hře pozitivní a slušně se fandí.
I přes snahu žlutomodrých se ke slovu dostali také hosté ze Zlína a v 50. minutě vstřelili branku. Kluci na hřišti předvedli ještě nějaké zajímavé akce, ale další gól ve Zlínské brance se nekonal a z ničeho nic v 68. minutě udeřil opět Zlín a bylo srovnáno na 2.2.
Naši se snažili získat všechny tři body a pokoušeli se vstřelit třetí branku, což se nakonec nepovedlo. Na Stínadlech zůstává tedy pouze bod a nás potěšila aspoň hra našich fotbalistů.
Další velmi důležitý zápas Teplice čeká přístí víkend na Slavii. Vyražte v sobotu 23.4. 16 s námi podpořit Teplice do Edenu. odjezd od našeho stadionu je v 17.45 a cena je 170,- + lístek. Členové fanklubu lístek zdarma.
Přihlášky zasílejte na marik@fanklubfkt.cz nebo telefonicky 776 849 847.13022267_10206414327503765_2044841030_n