Bohemians 1905 – FK Teplice (1:0)

26 dubna 2015 |

V sobotu 25.4 nás čekalo utkání v pražských Vršovicích s místní Bohemkou. Na utkání jsme cestovali vlakem v ne zrovna vysokém počtu. Což se ale dalo díky mistrovským oslavám v Litvínově předpokládat. Nakonec se ale v sektoru hostů sešel slušný počet tepličáků.

Samotný zápas nebyl z naší strany z kategorie těch povedených a po smolné chybě Tomáše Grigara jsme nakonec prohráli 1:0. Vzhledem k překvapivé výhře Mladé Boleslavi v Plzni ztrácíme na čtvrté místo 5 kol před koncem soutěže 7 bodů. Ve hře o Evropské poháry stále ještě jsme. Největší šanci máme z českého poháru, jehož první semifinálový zápas odehrajeme již v úterý na půdě Liberce.
Cestou na Vršovické nádraží jsme objevili bar, který kdyby byl v Teplicích, rádi bychom ho před a po fotbale navštěvovali.

bar 34

IMG-20150425-WA0002