Fanklub FK Teplice

• rss

FC Zbrojovka Brno – FK Teplice

15 srpna 2016 |

V sobotu 13.8. jsme se vydali podpořit hráče do Brna. I přesto, že jsme vyjeli s dostatečnou časovou rezervou, dorazili jsme na zápas těsně před začátkem utkání – D1 je prostě nevyzpytatelná.

IMG_20160813_175732[1]

Do utkání nastoupila stejná sestava jako na Stínadlech proti Spartě. Zpočátku hráči Teplic byli aktivnější, kdy první šanci nevyužil Potočný, který hlavou mířil nad soupeřovu branku. Větší šanci si v prvním poločase ani jeden tým nevypracoval. Druhý poločas začalo aktivněji Brno, ale všechny centry tepličtí hráči odvraceli. Ve 49. minutě dostal k hlavičce domácí Řezníček, jeho pokus ale Grigar chytil. Zápas skončil bez výraznějších šancí zaslouženou remízou 0:0. Teplice tak mají po 3. kole na kontě 5 bodů a skóre 1:0.